Tešme sa na leto so Swatch Touch Zero One

Cyklus jarných prázdnin u našich školákov sa už, zdá sa, ukončil. Už len pár dní Veľkej noci a potom. Potom? Potom sa môžeme začať tešiť. Aj keď, prečo už teraz neplánovať rôzne letné aktivity? Výlety, dovolenky, tábory, čokoľvek. A čo by ste povedali na volejbalový turnaj?

Swatch Touch Zero One

Ak patríte medzi fanúšikov plážového volejbalu, novinka od švajčiarskej spoločnosti Swatch vás určite poteší. V pomere funkcie a formy sa zamerali skôr na funkčnosť produktu. Vzhľadom totiž skôr pripomína prvé modely digitálnych hodín – Swatch Touch Zero One určite nebude lámať rekordy v dizajnových súťažiach. Predsa len, robustný žltý model s digitálnym displejom a farebným náramkom. Uff.

Swatch Touch Zero One

PREČÍTAJTE SI: Radi športujete so slúchadlami na ušiach? Sony Smart B-trainer sa potom stane vašm najlepším priateľom.

Swatch Touch Zero One

Avšak, ak ste poctivým hráčom volejbalu, jeho funkcie vás očaria, aj keď Touch Zero One ešte zatiaľ nedržíte v rukách. Zmeria vám spálené kalórie i počet krokov pri hre. Ale čo je dôležitejšie, má schopnosť merať počet použitých volejbalových manévrov, nech už sú akékoľvek.

Swatch Touch Zero One

Po ukončení zápasu si môžete výsledky jednotlivých meraní pozrieť v sprievodnej aplikácii na smartfóne. Automaticky ohodnotí vašu volejbalovú aktivitu od 0 do 100 bodov, od začiatočníka po profesionála.

Swatch Touch Zero One

TIP: Sony SmartBand SWR10 môžeme vidieť v nových dizajnoch i značkách. Prečo nie?

Swatch Touch Zero One

Jednoduchosť Swatch Touch Zero One je predzvesťou, že nebude mať príliš veľké nároky na energetickú spotrebu. Vydrží mesiace a mesiace. Tento tracker nemusíte priveľmi často nabíjať. Aspoň takto to sľubujú hodinári zo spoločnosti Swatch.

A koľko stojí takáto vychytávka? Pripravte si približne 160 dolárov! V prepočte na európsku menu je to približne 147 eur.

Máte radi plážový volejbal? Venujete sa mu občas, alebo patríte medzi aktívnych hráčov volejbalu? Ocenili by ste ako profesionálny volejbalový hráč takúto pomôcku?

Foto: Swatch

Komentáre k článku