TESCO Scan&Shop – jednoduchšie nakupovanie so scanerom v ruke

ZDROJ | TESCO

Tesco spustilo nový inovatívny spôsob nakupovania. Vo vynovených hypermarketoch v Trnave a v Nitre sú pre zákazníkov pripravené možnosti jednoduchšieho a rýchlejšieho nakupovania, nové služby, pestrejšia ponuka, ale aj významná novinka – Scan&Shop a Scan&Shop Mobile.

tesco-scanshop-3
ZDROJ | TESCO

A práve vďaka novým inovatívnym službám Scan&Shop a Scan&Shop Mobile nám Tesco sľubuje nový zážitok z nakupovania. O čo teda ide? Pri vstupe do predajne si zoberieme ručný skener s dotykovou obrazovkou. Ak vlastníte Clubcard, bude potrebné ju naskenovať pred nákupom pod uvítacou obrazovkou. Ak nie, zvolíte možnosť BEZ CLUBCARD.

Skener, ktorý bude v úložnom priestore voľný a pripravený na nákup, zasvieti na zeleno. S ním potom prechádzate predajňou a skenujete čiarové kódy na obaloch tovarov, ktoré môžete rovno ukladať do svojich vlastných tašiek v nákupnom vozíku.

tesco-scanshop-2
ZDROJ | TESCO

Pri pokladni potom nemusíte tovar vykladať a opätovne ho baliť do tašiek. Pri nákupe tovaru bez vlastného EAN kódu, napríklad zelenina, ovocie a pečivo, stačí, keď naskenujete špeciálny Scan&Shop kód na cenovkách alebo kód z váhy. Ak už máte vybraný všetok potrebný tovar, zaplatíte zaň v samoobslužných pokladniach.

Pre využívanie Scan&Shop Mobile si zadarmo stiahnite aplikáciu do smartfónov s operačnými systémami iOSAndroid, ktorá vám nahradí ručný skener na predajni. Aby systém správne fungoval, najskôr si naskenujte QR kód pri vstupe do predajne.

Po ukončení nákupu aplikácia v telefóne vygeneruje jeho kód, ktorý je potrebné naskenovať ručným skenerom zo samoobslužnej pokladne a zaplatiť.

tesco-scanshop-1
ZDROJ | TESCO

Takýto spôsob nakupovania môže byť nie len inovatívny, ale aj rýchlejší. A ak budú s vami aj vaše deti, tak určite aj zábavnejší. Ako sme uviedli v úvode, dostupný je v Trnave a v Nitre. Ktoré hypermarkety na Slovensku budú nasledovať sme sa zatiaľ nedozvedeli. Len to, že v strednej Európe to bude celkovo 17 predajní.

ZdrojTESCO

Komentáre k článku