Získajte bonus 2 000 € s akciou Samsung leto plné divokých zliav!

ZDROJ | Samsung

Samsung spustil 22. júna veľkú akciu, počas ktorej môžete do 30. augusta získať bonus až do 2 000 € za nákup televízorov, soundbarov, chladničiek, práčok, mikrovlnných rúr a vysávačov. Vieme všetko, čo potrebujete splniť, aby ste získali odmenu a urobili si tak dvojnásobnú radosť. Čítajte ďalej!

Čo potrebujete?

Samsung ponúkol až 82 modelov, za ktorých nákup môžete získať zaujímavý bonus. Stačí sa zaregistrovať do 14 dní od nákupu na webovej stránke samsung.sk (posledná registrácia je možná do 13. septembra 2020), nahrať tam požadované doklady a dostať sa medzi prvých 1 500 zaregistrovaných. Ak to stihnete, bonus bude vyplatený na číslo účtu, ktoré ste si uviedli pri registrácii. Tovar si môžete kúpiť v značkových predajniach Samsung, v e-shope Samsung a u ďalších vybraných predajcov elektroniky.

ZDROJ | Samsung

Samsung leto plné divokých zliav

V akcii môžete napríklad získať najnovší 8K QLED televízor QE85Q950TSTXXH už za 9 999 €, čo predstavuje bonus oproti pôvodnej cene až 2 000 €! V akciovej ponuke sú aj ďalšie modely 8K a 4K QLED televízorov, dizajnové novinky The Frame, The Serif a The Sero, no aj úplne nové soundbary HW-Q800T/EN, HW-Q70T/EN a HW-Q60T/EN.

Soundbar Q800T.ZDROJ | Samsung

V akcii nájdete aj domáce spotrebiče, ako sú klasické chladničky s technológiou Twin Cooling, štvordverová chladnička s technológiou Tripple cooling a unikátny model Family Hub za 2 550 € po odrátaní bonusu.

ZDROJ | Samsung

Zaujme parná práčka so sušičkou QuickDrive s kapacitou 10 kg WD10N84INOA/EE za 1 359 € (po odrátaní bonusu), no v rámci ponuky si vyberiete aj mikrovlnnú rúru či robotický vysávač. Najvyšší model VR20K9350WK/GE môžete dostať počas akcie o 150 € lacnejšie, čo predstavuje 15 % zľavu.

ZDROJ | Samsung

Nezabudnite, že aj keď akcia Samsung leto plné divokých zliav trvá do 30. augusta, nárok na bonus má len prvých 1 500 z vás. Nakúpiť môžete v značkových predajniach Samsung, v e-shope Samsung a u partnerských predajcov: NAY, Planeo, Datart, Euronics, Okay, Krajčík Elektro, IRD, Asbis, Andrea shop, Domoss, sieť obchodov Play, ElektroMax, Nay.sk a Planeo.sk, TPD.sk, andreashop.sk, andreasho-sala.sk, Domoss.sk, samsunggaleria.net, alza.sk, mall.sk, hej.sk, datart.sk, Okay.sk, roboticky-vysavac.sk, samsung-obchod.sk a play.sk.

Zdá sa vám to málo?

Počas leta zároveň Samsung organizuje cestovateľskú súťaž na webe samsungcommunity, v rámci ktorej je možné získať dodatočnú zľavu 10 % alebo vyhrať poukaz na ubytovanie v hodnote 110 €. Ak ste rozmýšľali nad modernizáciou svojej domácnosti, resp. vás oslovila niektorá novinka, teraz je ideálna príležitosť, ako výrazne ušetriť.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku