Vyhrajte čističku vzduchu Stadler Form Roger, ktorá filtruje aj koronavírus

Švajčiarsky výrobca Stadler Form na našom trhu len nedávno uviedol nové čističky vzduchu rodiny Roger s novým dizajnom a účinnými filtrami. Jeden z novej trojice, model Roger, môžete teraz mať aj vy, stačí sa zapojiť do súťaže a spoľahnúť sa na šťastenu.

ZDROJ | Stadler Form

Novú rodinu dizajnových čističiek vzduchu od Stadler Form tvoria Roger Little, Roger a Roger Big. Dizajn navrhol dizajnér Matti Walker, ktorý má na konte viaceré legendárne produkty Stadler Form. Excelentný výkon čističiek vzduchu Roger potvrdzujú nezávislé certifikáty a testy AIRMID, TÜV a ECARF z európskych laboratórií. Svoje schopnosti ale čistička Roger potvrdila aj v nedávnom veľkom súboji redakcie TECHBOX.sk. 

Patentovaný Dual Filter predstavuje kombináciu HEPA H12 filtra a aktívneho uhlíkového filtra. Vďaka nemu čističky vzduchu Roger zachytia 100% ultrajemných častíc väčších ako 0,255 mikrometra. HEPA filter zachytí nielen peľ a prach, ale i mimoriadne jemné častice ako sú nebezpečné vírusy a baktérie.

Nezávislé testy v laboratóriách AIRMID tiež potvrdili, že čističky vzduchu Roger filtrujú až 99,9% všetkých vírusov chrípky A zo vzduchu za 60 minút. Zároveň majú aj certifikát aj na filtrovanie aktuálne nebezpečného vírusu SARS-CoV-2, ktorý spôsobuje ochorenie Covid-19, ale aj baktérie Escherichia coli (EHEC), ktorá hnačky, zápaly čriev a iné gastro ochorenia.

Certifikované európske centrum pre výskum alergií (ECARF) testom tiež potvrdilo, že čističky vzduchu Roger úplne vyhovujú potrebám alergikov a astmatikov.

Uhlíková časť filtra zas odstráni nepríjemné pachy (výpary z varenia alebo cigaretový dym), škodlivé plyny (najmä výfukové plyny áut) a prchavé látky (výpary z chemických čistiacich prostriedkov používaných v domácnosti).

Dokúpiť je však možné aj precíznejší Dual Filter s HEPA H14, ktorý odstráni až 99,995 % škodlivých častíc väčších ako 0,01 mikrometra. Je vhodný na filtrovanie nebezpečných vírusov, vrátane koronavírusu. Vďaka svojej vyššej hustote dokáže vzduch v miestnosti vyčistiť rýchlejšie a efektívnejšie.

V automatickom režime čistička Roger pomocou špeciálnych snímačov monitoruje kvalitu ovzdušia a upravuje svoj výkon podľa aktuálnej kvality vzduchu. Čím je znečistenie vzduchu v byte či kancelárii vyššie, tým vyšší je výkon čističky.

Určite zaujímavý je aj textilný prateľný predfilter, ktorý dotvára dizajn čističky a zároveň efektívne odstraňuje zo vzduchu veľké prachové častice. Integrovaná technológia Sanitized® zároveň zabraňuje množeniu baktérií a mikróbov vo filtri.

Čistička Stadler Form Roger je určená do miestností s veľkosťou do 66 m2. Čističku je možné ovládať buď cez dotykový panel na hornej strane, alebo aj pomocou mobilnej aplikácie na diaľku. Stadler Form Roger má totiž integrovaný Wi-Fi modul.

Pomocou troch farieb svetelného indikátora (modrá, oranžová a červená) informuje čistička vzduchu o aktuálnom znečistení v miestnosti. Presnú hodnotu znečistenia pevnými prachovými časticami PM2.5 môže užívateľ sledovať v pripojenej aplikácii.

Stadler Form navyše poskytuje prémiové servisné služby. Tie zahŕňajú nepretržitý kontakt so zákazníkom, bezplatné vyzdvihnutie a vrátenie reklamovaného tovaru a garanciu vybavenia reklamácie maximálne do 12 dní.

Získajte čističku Roger, ktorú naplno používame aj v našej redakcii a ktorá patrí k najlepším na trhu nielen podľa nášho megasúboja. Chceme, aby ste si aj vy užili to, čo poznáme. Stadler Form Roger dokáže okrem iného zachytiť až 99,3% koronavírusov (Sars-cov-2). Ako ju vyhrať? Stačí sa zapojiť do súťaže na našom Instagrame TECHBOX.sk a čistička Stadler Form Roger môže byť vaša! Súťaž trvá do 13. júna 2021.

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ

Pozrite siPoznáme výhercu unikátnej čističky vzduchu Stadler Form Roger

Komentáre k článku