Vyhraj namakaný smartfón Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Ak chceš nový smartfón, ktorý ťa poteší výkonným hardvérom, skvelým displejom a poriadnym fotoaparátom, môžeš ho u nás vyhrať. Štartujeme totiž veľkú súťaž o úplnú novinku – Xiaomi Mi 10T Pro 5G vo verzii 8/128 GB a v špeciálnej kozmickej čiernej farbe. Spoznaj tento smartfón a skús svoje šťastie!

Len v týchto dňoch sa rodina Xiaomi Mi 10 rozrástla o dva nové modely, ktoré poriadne premiešali karty smartfónového sveta. Xiaomi Mi 10T 5G a Xiaomi Mi 10T Pro 5G totiž ukrývajú v luxusnom tele výbavu s parametrami, ktoré ťa doslova posadia na zadok. Alebo to bude ich cena? Je to na tebe, kľudne si sadni dvakrát.

Xiaomi Mi 10T 5G ťa nebude zbytočne trápiť rozhodovaním sa, či si vybrať základný model alebo ten s prívlastkom Pro. Rozdiel je len v hlavnom fotoaparáte, pamäti RAM a vo vnútornej pamäti. Zatiaľ čo Xiaomi Mi 10T 5G ponúka hlavný fotoaparát s 64-megapixelmi, Xiaomi Mi 10T Pro 5G sa pýši až 108-megapixelovým hlavným fotoaparátom.

Pozrite siXiaomi Mi 10T 5G a Mi 10T Pro 5G sú dvojičky pre najnáročnejších

A keďže u nás môžeš vyhrať vybavenejší model s prívlastkom „Pro“, poďme si ho bližšie predstaviť. Začnime už spomínaným fotoaparátom. Až 108 megapixelový hlavný fotoaparát má svetelnosť f/1.7 a až 7 optických členov, pričom zorný uhol je 82 stupňov. Veľkou výhodou je technológia 4-in-1 pixel. Tá dokáže vytvoriť jeden „superpixel“ zo štyroch. Výsledkom je výrazne nižší šum na fotografiách, no najmä vyššia svetelnosť. Ak teda budete fotografovať aj pri horších svetelných podmienkach, vaše fotky budú príjemné presvetlené a stále ostré.

Výpočet fotoaparátov však pokračuje ďalej, na zadnej strane novinky totiž nájdete Superširokouhlý snímač s rozlíšením 13 megapixelov a zorným uhlom veľmi príjemných 123 stupňov. Prekvapením je makrofotoaparát. Ponúka totiž až 5 megapixelov, čím s prehľadom predbehol väčšinu konkurencie. Svetelnosť je totožná so superširokým fotoaparátom. A aby sme nezabudli, nechýba ani hĺbkový senzor.

Tešiť sa môžeš na mimoriadne kvalitné fotografie, nechýba HDR či 30-násobné priblíženie. Poteší aj video, to môžeš nahrávať až v 8K rozlíšení.

Pozrite si108 Mpx je len vrchol ľadovca fotomožností Xiaomi Mi 10T 5G a Mi 10T Pro 5G

Veľký 6,67-palcový displej si zaslúži extra pozornosť. O obnovovaciu frekvenciu, ktorá pri hraní hier dosahuje až 144 Hz, sa stará inteligentná technológia, ktorá obnovovanie snímok reguluje tak, aby ste si vždy užívali dokonale plynulé zobrazovanie na displeji, no zároveň displej nemíňal zbytočne batériu. Nechýba certifikácia HDR10+, či svietivosť 500 nitov, ktorá je doslova luxusná.

O výkon sa stará prvotriedne trio Snapdragon 865, grafický procesor Adreno 650 a pamäť RAM s veľkosťou 8 GB. Vnútorná pamäť je pritom až 128 GB. Strachovať sa, že by ti Xiaomi Mi 10T Pro 5G niekedy zaváhal sa rozhodne báť nemusíte. A to dokonca ani pri výdrži. Batéria má kapacitu 5 000 mAh a podporuje 33 W rýchlo nabíjanie.

Pozrite siXiaomi Mi 10T 5G a Mi 10T Pro 5G vás dostanú displejom aj bezpečnosťou

Novinkiu si odomykneš tvárou, poteší ťa technológia Hi-Res audio či zabudované strereo reproduktory, no nechýba ani NFC, vďaka ktorému môžeš smartfónom bezkontaktne platiť. Xiaomi Mi 10T 5G, ale aj model Xiaomi Mi 10T 5G  si môžeš kúpiť od 479 € v dvoch farebných verziách, a to lunárna strieborná či kozmická čierna na mi-store.sk.

V našej súťaži však na teba čaká smartfón Xiaomi Mi 10T 5G vo verzii 8/128GB, vo farbe kozmická čierna. Cena smartfónu v súťaži je 549 €. Ako ho získaš? Odpovedz správne na 2 súťažné otázky, daj Like na Instagramový účet @mistore_slovakia a si v hre! Súťaž končíme už 22. novembra 2020, tak neváhaj a hraj už teraz!

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Pozrite siPoznáme výhercu namakaného smartfónu Xiaomi Mi 10T Pro 5G

 

 

 

Komentáre k článku