Vyhraj 3x 50 € na nákup paliva a služieb vďaka pohodlnému Shell SmartPay

ZDROJ | Shell

Vedeli ste, že dnes už môžete mobilom platiť na čerpacích staniciach Shell za palivo tak, že nemusíte ani vystúpiť z auta? Vyskúšali sme si službu Shell SmartPay, ktorú rozhodne oceníte nielen v súčasnej pandemickej situácii. Spoznajte ju s nami a vyhrajte 3x darčekovú kartu na nákup paliva a služieb na čerpacích staniciach Shell v hodnote 50 €.

Žijeme v dobe, kedy sa osobné kontakty snažíme minimalizovať na najnižšiu možnú mieru. Moderná aplikácia Shell na tento trend reaguje tým najlepším možným spôsobom. Ponúka totiž možnosť jednoduchého, efektívneho a rýchleho platenia za palivo priamo z pohodlia auta bez nutnosti ísť platiť osobne k pokladni čerpacej stanice Shell.

Mnohé čerpacie stanice už dnes ponúkajú platbu kartou priamo na stojane, no s pomocou služby Shell SmartPay už nemusíte vystúpiť ani z auta, všetko vyriešite priamo v aplikácii. Okrem minimalizácie kontaktu v súčasnej pandemickej situácii ušetríte aj čas, ktorý by ste inak museli stráviť čakaním v rade na zaplatenie pri pokladni.

Predstavte si tiež situáciu, že máte v aute malé dieťa, ktoré nechcete nechávať vo vozidle samé, kým zaplatíte. Aj v takomto prípade je Shell SmartPay elegantným riešením. Samotné používanie aplikácie je pritom veľmi jednoduché – v priebehu pár sekúnd sa zaregistrujete cez svoj e-mail do programu Shell ClubSmart, ktorého členovia sa môžu tešiť z tejto užitočnej novinky. Ak už ste už v programe, stačí sa prihlásiť. Následne si v aplikácii Shell uložíte platobnú kartu (Visa alebo MasterCard), resp. si zvolíte ako platobnú metódu PayPal, Google Pay či Apple Pay.

Na čerpacej stanici aplikácia sama podľa GPS rozpozná, kde sa nachádzate a tak vám pri platení mobilom stačí iba uviesť číslo stojanu. Následne si zvolíte sumu na úhradu a vyberiete možnosť platby.

Je len na vás akú hodnotu zvolíte pre tankovanie paliva, môžete si vybrať sumu od 10 do 100 €. Ak by ste aj náhodou zvolili vyššiu sumu, za akú reálne natankujete, rozdiel sa vám vráti na váš účet do 7 dní od tankovania. Pokračuje už iba tankovanie, po ktorého ukončení sa vám na váš e-mail odošle elektronická účtenka. Keď sme novinku testovali, špeciálne sme si čas na čerpacej stanici s takýmto tankovaním odmerali a vybavení sme boli za menej ako 3 minúty, skvelé!

Čerpacie stanice Shell navyše ponúkajú službu vonkajšej obsluhy, takže nemusíte ani vystúpiť z auta a všetko vyriešite pár klikmi v smartfóne – tomu vravíme služba hodná 21. storočia. Žiadne otravovanie sa s hotovosťou, žiadne vyťahovanie platobnej karty či nebodaj nutnosť čakania v rade na zaplatenie. Obzvlášť teraz v zime, kedy teploty na Slovensku dosahujú pokojne aj -25 stupňov Celzia, nie je príjemné a hlavne ani zdravé vystupovať z prekúreného vozidla. Takto iba zaplatíte cez appku a môžete vyraziť na cestu.

ZDROJ | Shell

Shell vás navyše za platenie pomocou služby Shell SmartPay aj odmení a to dvojnásobkom Shell ClubSmart bodov, ktoré za tankovanie získavate. Nemusíte pritom urobiť nič navyše, totiž vaša karta Shell ClubSmart je súčasťou aplikácie, vďaka ktorej za palivo aj zaplatíte. Táto akcia platí do 14. februára 2021 a vzťahuje sa na nákupy pohonných látok prostredníctvom služby Shell SmartPay na čerpacích staniciach Shell na Slovensku.

Body v programe Shell ClubSmart sa vám rozhodne oplatí zbierať, v aplikácii Shell vždy vidíte ich aktuálny stav, môžete ich využiť na rôzne odmeny alebo prispieť ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú cez dobročinné nadácie. Kľudne tak viete kedykoľvek s vašimi bodmi prispieť napríklad Nadácii kvapka nádeje či Nadácii detského kardiocentra.

Pokiaľ ste službu Shell SmartPay ešte nevyskúšali, pri najbližšom tankovaní to skúste zmeniť. Je to jednoduché, pohodlné a rýchle. Stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu Shell, ktorá je podporovaná ako pre Android, tak pre iOS smartfóny a zaregistrovať sa do programu Shell ClubSmart.

Výhodou je nielen bezkontaktná platba z vášho auta, novinku oceníte aj v prípadoch, ak máte v aute napríklad cennosti a nechcete ich nechávať bez dozoru. Ak napríklad počúvate váš obľúbený podcast, nemusíte ho prerušiť. Pohodlne natankujete a zaplatíte počas počúvania. Skvelé, že? My v redakcii sme z tejto služby nadšení, milujeme totiž moderné technológie.

ZDROJ | Shell

Viac o mobilnej platbe na čerpacích staniciach Shell si môžete prečítať na oficiálnej stránke Shell SmartPay. Odporúčame ju navštíviť, v spolupráci so Shell totiž pre vás máme novú súťaž o tri darčekové karty na nákup paliva a služieb na čerpacích staniciach Shell v hodnote 50 €. Stačí do polnoci 7. februára 2021 správne odpovedať na prvú súťažnú otázku a ste v hre. Idete do toho?

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Vyhodnotenie zverejníme 15.2.2021

 

 

Komentáre k článku