Viete, ako využiť víkendové adventné zľavy od Samsungu?

ZDROJ | Samsung

Samsung prináša špeciálne adventné víkendové akcie, počas ktorých pre členov Samsung Members komunity pripravil veľké zľavy. Prečítajte si, ako sa môžete stať aj vy členom.

Samsung adventné víkendy budú prebiehať od piatka do nedele počas termínov 11. – 13. december a 18. – 20. december 2020.

Ako sa môžete pridať do Samsung Members?

Je to veľmi jednoduché – do skupiny sa môže pridať každý vlastník mobilného Samsung zariadenia prostredníctvom aplikácie Samsung Members. Tá je voľne prístupná v aplikácii Obchod Play, v novších smartfónoch Samsung je už dokonca predinštalovaná.

ZDROJ | Samsung

V aplikácii vám potom stačí zaregistrovať váš Samsung účet. Ako člen skupiny získavate prístup k exkluzívnym odmenám, novinkám a podpore pre vaše zariadenie.

V aplikácii môžete zdieľať tipy, dobré nápady a recenzie s ostatnými používateľmi Galaxy v komunite.

Moderná appka je rozdelená na štyri časti. V menu Podpora dokážete vyťažiť zo svojho smartfónu maximum, dostanete odpovede na všetky otázky, ale môžete aj kontaktovať servisné stredisko. Časť Výhody bude pre vás zrejme najzaujímavejšia. Práve tu nájdete množstvo výhodných ponúk, vrátane adventných zliav.

V Novinky a tipy nájdete zaujímavé informácie prostredníctvom krátkych textov ako čo najlepšie využívať vaše zariadenia a inšpirácie k zmene životného štýlu.

ZDROJ | Samsung

Posledná časť je veľmi praktická. Diagnostika umožní otestovať váš smartfón a pomôže optimalizovať jeho výkon. Testovaná môže byť batéria, Bluetooth modul, Wi-Fi, snímače, displej, tlačidlá, mikrofón, reproduktor, fotoaparát, porty a ďalšie. Diagnostika vám umožní vyčistiť pamäť v smartfóne a korektne odinštalovať nepoužívané aplikácie.

Ak nie ste doteraz členmi Samsung Members, neváhajte a zaregistrujte sa na ich stránke. Dostanete sa tak k zaujímavým zľavám na vybrané zariadenia a príslušenstvo až do výšky 50 %, alebo si môžete vybrať zaujímavé zľavy v internetovom obchode bratiska.sk. Nezabúdajte, ďalší adventný víkend na vás čaká už dnes a pokračuje až do nedele!

Článok sme pripravili v spolupráci so Samsung Electronics.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku