Vieme, kde kúpite fitness náramok Xiaomi Mi Smart Band 6 až o 30 % lacnejšie!

ZDROJ | Xiaomi

Fitness náramky sú mimoriadne obľúbenými inteligentnými zariadeniami, ktoré predstavujú predĺženú ruku smartfónov. Zavedenou značkou, ktorá patrí medzi najpredávanejšie aj v tomto segmente je čínske Xiaomi. Na jar predstavilo nový model, Mi Smart Band 6. Preto nás potešilo, keď sme našli tohto šikovného pomocníka so skvelou 30 % zľavou.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené v pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Ako už z názvu vyplýva, Mi Smart Band 6 nahrádza predchádzajúcu generáciu Smart Band 5 a nejde len o kozmetické vylepšenia. Novinka má až o 50 % väčší displej s úzkymi rámikmi. Ide o 1,56 palcový AMOLED displej s rozlíšením 154 x 486 px, jemnosťou zobrazenia 326 ppi a jasom do 450 nitov.

ZDROJ | Xiaomi

Aj keď má batéria 125 mAh, výrobca sľubuje 14-dňovú výdrž na jedno nabitie. Náramok vás teda nebude vyrušovať neustálou potrebou nabíjania. K dispozícii máte 60 ciferníkov, so smartfónom si ho spárujete cez appku Mi Wear. Mi Smart Band 6 podporuje operačné systémy Android (od 5.0) a iOS (od 10.0).

Pozrite siCelý ekosystém a až 50 % zľavy – Xiaomi otvorilo v Bratislave nový Mi Store

Náramok má senzor srdcového tepu, senzor PPG, snímač saturácie krvi kyslíkom (SpO2), 3-osový akcelerometer a gyroskop. Vodeodolnosť je garantovaná do hĺbky 50 metrov. Športovcov poteší 30 fitness režimov, 6 z nich sa spustí automaticky (chôdza, beh, eliptický tréning, bežecký pás, cyklistika a veslovanie).

ZDROJ | Xiaomi

Fitness náramok Xiaomi Mi Smart Band 6 sa bežne predáva za 45,90 €, no aktuálne ich kúpite od 32,00 €. To je zľava vo výške 30%. Za lepšiu cenu ho momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku