Valentínske darčeky, ktorými potešíte mužov

ZDROJ | Pixabay

Človek sa dnes nemusí pozerať do kalendára, aby vedel, že je Valentína. Vzhľadom na to, že ide o sviatok zamilovaných, predpokladáme, že sa chcú obdarúvať obe strany, teda nielen tá nežnejšia, ale aj tá, ktorá sa častejšie holí.

Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že technologickému nadšencovi tlčie namiesto srdca Intel i9, alebo Snapdragon 855+ a jeho predstava romanticky stráveného večera je spoločné ponorenie sa s partnerkou do sveta Fortnite, nie je to tak. Vážené dámy, aj muži chcú byť milovaní a chcú vedieť o tom, že sú milovaní.

ZDROJ | Pixabay

Pozrite siAko prekvapiť nežnú polovičku na Valentína? Pomôcť môže aj mobilná appka

Ak teda ešte neviete, čím by ste vyjadrili vášmu vyvolenému svoju lásku, prinášame vám niekoľko tipov. V prípade, že vás ani jeden z nich neosloví, ukážeme aspoň zaujímavú inšpiráciu.

ZDROJ | Pixabay

Darčekové poukážky – klasika, ktorá zvyčajne nesklame

Darčekové poukážky sú zvyčajne z núdze cnosť, ale na druhej strane – prečo by sme ich mali zatracovať?

V prípade, že je váš milý vášnivý čitateľ, nie je problém kúpiť  mu poukážky na knihy (ale aj audio knihy, filmy a pod). Ponúkajú ich slovenské kníhkupectvá (Martinus, PantaRhei), alebo globálny Amazon.

Dovolenkové darčekové poukážky nájdete napríklad na portáli Pelikán.

Majiteľom zariadení od Apple môže priniesť Valentín poukážky, vďaka ktorým môžu na App Store a iTunes získať appky, hry, hudbu a filmy. Dajú sa tiež uplatniť na obsah v aplikáciách, nákupu kníh alebo úložiska iCloud. Pohodlne sa dajú objednať napríklad z tejto stránky.

Darčekové poukážky určite potešia každého hráča. Je veľa možností, kde ich kúpiť, kliknúť môžete napríklad tu, alebo tu. Ak si však chcete drahého užiť viac, ako len pohľadom na jeho chrbát a slúchadlá na ušiach, pozrite si naše ďalšie tipy.

ZDROJ | Pixabay

Online kurz fotografovania

Ak vás partner neustále fotí a napriek tomu ani na jednom obrázku nie ste taká krásna ako v skutočnosti, niekde je chyba. Vďaka nášmu tipu zabijete dve muchy jednou ranou. Online kurz fotografovania mu bez námahy vysvetlí základy práce s fotoaparátom, naučí ho pracovať so svetlom a ukáže ako fotografovať portrét, krajinu alebo architektúru.

Aj takýchto kurzov je na internete pomerne dosť, pozrite si ich napríklad tu alebo tu. V prípade, že váš milý dáva prednosť klasickému kurzu, pozrite si napríklad túto ponuku, ktorá je zameraná na fotografovanie mobilom.

ZDROJ | Pixabay

Prenájom Tesly na víkend

Je vaša polovička automobilovým nadšencom, určite si jeho srdce získate exkluzívnym darom – zapožičaním elektromobilu Tesla. Nie je to, samozrejme, práve najlacnejšie, ale Model S, resp. Model X je dostatočne priestranné vozidlo, aby s vami strávil romantickú polhodinku – a nemyslíme tým pitie kávy z plastového kelímku počas dobíjania batérií.

Na internete je viacero firiem, ktoré poskytujú takéto služby, napríklad tu.

ZDROJ | Pixabay

Zákusky a tortičky pre mlstné jazýčky

Luxusná kytica je pre dámu, na koláčikoch si pochutíte obaja. Viete o tom, že aj zákusky a torty sa dajú online objednať a môžete si ich nechať doručiť až domov?

Samozrejme, záleží od mieste, kde bývate, resp. budete tráviť Valentína. Pre lokality Bratislava, Pezinok, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob a Ivánka pri Dunaji si môžete pozrieť ponuku na tejto stránke. Donášku zákuskov nájdete zrejme v každom meste, za pár minút sme ich našli nielen v Košiciach, Žiline, ale napríklad aj v Galante, Nitre, či v Novej Bani.

Sladkého Valentína odmietne len máloktorý muž a donášková služba môže pomôcť zaneprázdneným ženám.

 

ZDROJ | Pixabay

Možností ako obdarovať máte oveľa viac. Veľkosť lásky sa však nedá vyjadriť peniazmi a práve originálne nápady potešia naviac. Prajeme vám pekného Valentína, priatelia. Oslávte ho láskou.

Komentáre k článku