V nákupnom centre Centrál nájdete aj nové značkové predajne Samsung a Sony

Včera, t.j. 18. októbra 2012 sa otvorilo ďalšie bratislavské nákupné centrum – Centrál. Príjemným prekvapením sú nové značkové elektro predajne, no nechýbajú ani mobilní operátori.

značková predajňa Samsung - Centrál

Na Metodovej ulici 6 v Bratislave je odvčera poriadne rušno. Svoje brány otvorilo nové nákupné centrum Centrál, kde nájdete aj značkovú predajňu Samsung, ktorú prevádzkuje známa spoločnosť Electro Expert. Vyskúšať si tu môžete všetky aktuálne novinky Samsung z čiernej a bielej techniky. Nechýbajú ani mobilné telefóny a smartfóny, tablety, notebooky či ultrabooky.

značková predajňa Samsung - Centrál

Otvorenie predajne Samsung: Zľava František Vangel – riaditeľ spoločnosti Elektro Expert, Matt Jeon – koordinátor Brand Marketing a divízie Telco spoločnosti Samsung Electronics Czech & Slovak, Peter Tvrdoň – riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech & Slovak

V novej predajni Samsung sú i úplne nové riešenia. Nájdete tu napríklad tzv. Smart interactive experience zone, kde si môžete vyskúšať najnovší televízor, domáce kino alebo tablet v odhlučnenej miestnosti. Novinkou je tiež hracia stena zložená zo šiestich LCD panelov, kde si môžete vo dvojici zahrať niektorú z aktuálnych herných vychytávok. Hlavným lákadlom predajne je aktuálne najmä premiéra najväčieho 75-palcového 3D LED televízora Samsung Série 9 – UE75ES9000, ktorý bol predstavený na výstave IFA 2012.

značková predajňa Samsung - Centrál

Neďaleko predajne Samsung nájdete aj nové Sony Center. Ak milujete práve túto značku, vedzte, že tu nájdete všetky aktuálne novinky z celého portfólia Sony vrátane herných konzol PlayStation a po novom i telefóny Sony Xperia.

značková predajňa Sony Center - Centrál

Sony Center prináša nový koncept tzv. otvorenej predajne, kde si navyše môžete všetky novinky priamo vyskúšať. Ak vás zlákal nový fotoaparát Sony NEX-5R, vedzte, že prvé kúsky sú v predaji práve tu. Zaujímavé je, že i túto predajňu prevádzkuje rovnako spoločnosť Electro Expert.

značková predajňa Sony Center - Centrál

To však nie je všetko, v Centrál nájdete aj menšiu značkovú predajňu Nokia a nechýba ani predajňa iStyle, kde si na svoje prídu fanúšikovia značky Apple. Napríklad v rámci otvorenia je v akcii 13-palcový MacBook Air 128 GB za 990 €. Najväčší rad ľudí sme však videli pred novou predajňou Electro World, ktorá v akcii ponúka napríklad 150 ks staršieho Apple iPad 2 16 GB za 299,99 €. Výhodných ponúk však bolo viacero. Centrálu sa nevyhli ani naši mobilní operátori. Keďže sa Orange so svojím vedením do Centrálu i presťahoval, čakali sme mega predajňu. Na pohľad sa síce môže zdať trochu väčšia ako konkurenčný Telekom či O2, rozdiel je však minimálny, ak vôbec. Zaujímavé je, že O2 a Telekom sú priamo oproti sebe.

Chystáte sa aj vy do Centrálu pozrieť si nové predajne?

Foto: Samsung, Sony

Komentáre k článku