Už neviete čo čítať? Máme pre vás TECHBOX ročník 2019 zadarmo

Byť v povinnej alebo dobrovoľnej karanténe vie byť niekedy aj nuda. Sledovať videá, seriály či filmy dookola prestane baviť aj tých najzarytejších maniakov. Aj preto sme sa v redakcii rozhodli, že vám dáme celý ročník 2019 exkluzívneho tech magazíniu TECHBOX na stiahnutie. Zadarmo. Len tak.

Ak nemáte už žiadne nápady, čo robiť v karanténe, skúste si pozrieť našu špeciálnu rubriku SHUTDOWN, v ktorej nájdete desiatky tipov.

Pridávame aj náš magazín TECHBOX. Každé jedno 180-stranové vydanie si môžete stiahnuť do smartfónu, tabletu či počítača a v pokoji čítať, kedy sa vám bude chcieť. Množstvá rozhovorov, tém či reportáží dopĺňajú testy produktov, ktoré mnohé už môžu byť zastarané, no mnohé si vďaka ich veku môžete dopriať s výraznou zľavou. V magazíne totiž testujeme top produkty. Užite si ho naplno :)

Stačí kliknúť na konkrétnu titulku magazínu TECHBOX jar 2019, TECHBOX leto 2019, TECHBOX jeseň 2019 alebo TECHBOX zima 2019 a v novom tabe sa vám postupne načíta kompletné PDF vydanie, ktoré si následne môžete i stiahnuť.

TECHBOX jar 2019

TECHBOX leto 2019

TECHBOX jeseň 2019

TECHBOX zima 2019

Komentáre k článku