Prajeme vám úspešný nový rok 2021, hlavne nech je lepší ako 2020

Keď som vám pred rokom prial úspešný nový rok 2020, ani som netušil ako môže tento rok dopadnúť. Na jednej strane výborne, no na druhej veľmi zle. Mnohých z nás kríza zasiahla viac ako by sme si priali aj v najhoršom sne a preto je výborné, že tento šialený rok 2020 práve končí.

A preto mi dovoľte vám opäť zapriať, aby ten ďalší, ktorý nás o minútu čaká, bol lepší, krajší, pokojnejší a hlavne zdravší. Vo všetkom. Prajem vám i nám všetkým ale aj to, aby sme boli k sebe lepší a milší. A hlavne, aby nás neopúšťal rozum pri surfovaní po internete.

Tento rok sa k prianiam pridávajú aj niektorí kolegovia…

„Aby sa vrátil osobný kontakt medzi ľudí a znížil sa čas, ktorý trávime v online priestore. Aby streamovacie služby prinášali viac kvality ako kvantity. Aby sociálne siete prehodnotili svoj model fungovania založený na udržaní pozornosti a cielených reklamách a zamerali sa na hrozby v podobe dezinformácií, falošných správ a kybernetických útokov. A aby cena elektromobilov išla rapídne dole,“ vám i nám praje Michal Biznár.

„Aby sme si zo sveta online vždy vybrali len to najlepšie a nezabudli na svet offline – svojich skutočných priateľov a rodinu,“ praje Roman Calík.

„Aby sa video služby spojili do jednej jedinej za rozumné predplatné. Aby slovenskí operátori prešli na európske ceny. Aby bol vstup na internet (hlavne sociálne média) možný len cez jedno ID a skončila sa tak jedna temná éra. Aby bolo možné v novom iOS mať v docku aj 6 aplikácií (nie max. 4),“ praje Richard Pliešovský.

„Svet a vesmír je vraj projekciou našich myšlienok, tvrdia kvantoví fyzici. Predstavme si teda náš život v roku 2021 v tých najkrajších farbách! A nech nám technológie dobre slúžia, no nestanú sa drogou!,“ praje Juraj Procházka.

„Aby sa digitalizácia a modernizácia nášho života, ktorú odštartovala táto pandémia v roku 2021 nezastavila, ale naopak rozvíjala. Aby sme mali možnosť popri návrate do starých koľají zároveň žiť vo svete, v ktorom sa už do takej miery zbytočne necestuje a neplytvá ako doteraz,“ praje Stanislav Vinc.

Šťastný nový rok 2021!

A čo všetko sme pre vás stihli v roku 2020?

Tak napríklad sme napísali:

2 652 článkov,

132 recenzií a testov,

599 tém a tematických článkov,

5 300 rýchlych správ (zhruba, kto by ich všetky počítal?),

spustili novú rubriku E-mobilita,

zapli vlastné podcasty TECHTALKS

a vydali 48 videí na YouTube.

Aj preto si nás v roku 2020 otvorilo rekordných 2,991 milióna unikátnych návštevníkov, čo je o vyše 33% viac, ako v roku 2019! Celkovo ste otvorili takmer 9 miliónov stránok na TECHBOX.sk. V roku 2020 sme dosiahli aj takmer 500 000 unikátnych návštevníkov v priebehu jedného mesiaca. Ďakujeme! Za všetko!

Komentáre k článku