Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2021

ZDROJ | Netflix

Ďalší mesiac lockdownu za nami a my sme späť s našimi pravidelnými tipmi na seriálové novinky na najväčších streamovacích službách.

Streamovacie služby Apple TV+, Netflix, HBO GO a Amazon Prime Video pokračujú vo svojej pravidelnej ponuke a aj keď je tento mesiac poslabší, snažili sme sa vybrať to najzaujímavejšie, čo sa na streamoch v marci objaví.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDB, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

filmy na nete
ZDROJ | Pixabay

Pozrite siTop 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať vo februári 2021

Invincible

Amazon Prime Video – 26. marec

IMDb

Rotten Tomatoes

ČSFD

Očakávaný animovaný seriál podľa komiksu Roberta Kirkmana, ktorý stojí za úspešným komiksom The Walking Dead. Invicible rozpráva príbeh chalana, ktorého otec je najmocnejší superhrdina na planéte.

Okrem tvorcu zaujme aj dabingové obsadenie. Príkladom sú mená ako Steven Yeun, J.K. Simmons, Sandra Oh, Seth Rogen, Zazie Beetz či Mark Hamill, ktorí prepožičali hlasy hlavným postavám.

Nevenka: Breaking the Silence

Netflix – 5. marec

IMDb

Rotten Tomatoes

ČSFD

Dokumentárne seriály z dielne Netflixu sú vo väčšine prípadov kvalitné. Už o pár dní sa na streamovacej službe objaví zaujímavý počin o Navenke Fernández, prvej ženy, ktorá sa súdila kvôli sexuálnemu obťažovaniu v Španielsku.

Tri epizódy ponúknu príbeh očami hlavnej protagonistky a zmapujú súdny proces, ku ktorému došlo v roku 2001.

Pozrite siTop 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať vo februári 2021

Sky Rojo

Netflix – 19. marec

IMDb

Rotten Tomatoes

ČSFD

Tvorcovia Money Heist, jedného z najúspešnejších seriálov na Netflixe, prichádzajú s novinkou Sky Rojo, ktorá rozpovie príbeh troch žien, ktoré sú prinútené k prostitúcii a musia utekať pred pasákom.

Tešiť sa môžete na akčnú drámu, ktorá prinesie osem krátkych, no o to intenzívnejších epizód natočených v Španielsku.

The Irregulars

Netflix – 26. marec

IMDb

Rotten Tomatoes

ČSFD

Svet Sherlocka Holmsa je bohatý. Po Enola Holmes tu máme remake seriálu, ktorý sa zameriava na skupinu mladých detektívov, ktorí pomáhajú riešiť kriminálne prípady viktoriánskeho Londýna.

Tvorcom dobrodružného seriálu, ktorý sa snaží zviesť na úspechu predchádzajúcich titulov z tohto bohatého sveta, je Tom Bidwell.

Pozrite si15 najlepších dokumentárnych filmov a seriálov na streamovacích službách

The Lost Pirate Kingdom

Netflix – 15. marec

IMDb

Rotten Tomatoes 

ČSFD

Piráti z Karibiku v reálnom svete. To je obsahom nového dokumentárneho seriálu z dielne Netflixu, ktorý ukáže, ako žili skutoční piráti 18. storočia.

Tvorcom seriálu je Patrick Dickinson, ktorý už v minulosti priniesol kvalitné dokumentárne filmy ako napríklad Italy Unpacked alebo The Art of Scandinavia.

The One

Netflix – 12. marec

IMDb

Rotten Tomatoes

ČSFD

Predstavte si, že by ste na základe vzorky DNA mohli nájsť svojho ideálneho partnera. S touto myšlienkou pracuje nový seriál na Netflixe. Problémom je, že samotní partneri majú svoje temné tajomstvá, ktoré môžu celý projekt ohroziť.

Zaujímavý námet, ktorý sľubuje sci-fi príbeh alá Black Mirror. Uvidíme, či sa podarí tvorcom z tohto nápadu vytvoriť záživný seriál.

Komentáre k článku