Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2021

ZDROJ | Apple TV+

Tento mesiac sa môžeme na streamovacích službách tešiť na niekoľko noviniek, ale aj na pokračovanie už rozbehnutých seriálov.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Pozrite siTop 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2021

Control Z

Netflix – 4. august

IMDb – 6,9/10

Rotten Tomatoes – 67 % (Tomato Meter)

ČSFD – 74 %

Výborný seriál o kybernetickej bezpečnosti a hackerskej etike. Prvá séria priniesla skvelú zápletku o hackerovi na strednej škole, ktorý začína rozširovať tajomstvá študentov. Hlavná hrdinka Sofia sa rozhodne odhaliť jeho identitu.

Mexický seriál si vyslúžil slušné hodnotenia. Preto nie je prekvapením, že sa už o pár dní dočká druhej série.

Modern Love Season 2

Amazon Prime Video – 13. august

IMDb – 8,0/10

Rotten Tomatoes – 75 % (Tomato Meter), 86 % (Audience Score)

ČSFD – 75 %

Druhej série sa dočká seriál Modern Love, kde sa prepájajú rôzne príbehy so spoločným motívom lásky, ktoré sú inšpirované skutočnými príbehmi a esejami zo stĺpiku New York Times.

V hlavných úlohách sa objaví hviezda z Game of Thrones Kit Harington, ale aj ďalšie známe tváre ako Anna Paquin či Tobias Menzies.

Pozrite siTop 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2021

Mr. Corman

Apple TV+ – 6. august

IMDb 

Rotten Tomatoes 

ČSFD 

Seriál o bežnom živote učiteľa na strednej škole, Mr. Cormana, ktorý je v srdci rockovou hviezdou. Stačilo mu len mať viac šťastia alebo robiť lepšie rozhodnutia, aby sa jeho život vyvinul iným smerom. To je motívom nového seriálu na Apple TV+.

V hlavnej úlohe sa predstaví výborný Joseph Gordon-Levitt, ktorý je zároveň tvorcom a režisérom tohto 10-dielneho seriálu.

Obama: In Pursuit of a More Perfect Union

HBO GO – 4. august 2021

IMDb

Rotten Tomatoes

ČSFD

Začiatkom augusta sa na HBO GO objaví trojdielny dokumentárny počin zachytávajúci cestu Baracka Obamu do úradu prezidenta USA a výzvy súvisiace s budovaním otvorenejšej americkej spoločnosti.

Dokument sleduje osobnú a politickú cestu prezidenta Baracka Obamu v čase, keď sa Spojené štáty americké snažili vyrovnať so svojou rasovou minulosťou.

Pozrite siTop 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2021

See Season 2

Apple TV+ – 27. august 2021

IMDb – 7,6/10

Rotten Tomatoes – 85 % (Audience Score)

ČSFD – 73 %

Debutový sci-fi seriál z Apple TV+ sa dočká už koncom mesiaca druhej série a samozrejme sa vracia aj obľúbený Jason Momoa.

Seriál pojednáva o postapokalyptickom svete, kde globálna pandémia spôsobila celosvetovú slepotu. To všetko zmenia dve deti, ktoré vidia.

Truth be Told

Apple TV+ – 20. august 2021

IMDb – 7,1/10

Rotten Tomatoes – 31 % (Tomato Meter)

ČSFD – 73 %

Druhá séria temného seriálu, v ktorom je autorka podcastov konfrontovaná novými dôkazmi o zločine, ktorý jej pomohol presláviť sa.

V hlavnej úlohe tohto seriálu sa objaví Octavia Spencer a Kate Hudson. Druhé séria ponúkne rovnako ako prvá 8 epizód.

Komentáre k článku