Top 5 hier, ktoré sa teraz oplatí kúpiť

ZDROJ | Sony

Nemôžete ísť na dovolenku do zahraničia a po Slovensku sa vám cestovať nechce? Čo takto stráviť zvyšok leta vo virtuálnom prostredí niektorej z piatich najlepších hier súčasnosti?

Vybrali sme pre vás päť hier, ktoré ukazujú, že príbehy vo videohrách sú silnejšie než tie vo filmoch, že grafika sa približuje k fotorealistickej úrovni a že videohry sú rovnakým zážitkom ako akékoľvek iné umenie.

ZDROJ | Sony

Pozrite siNašli sme 12 najlepších doterajších hier roka 2020

F1 2020: The Official Videogame

Milovníci športu Formula 1 sa môžu tešiť na najnovší diel závodnej série, ktorý len nedávno vyšiel na PC a herné konzoly Xbox One a PlayStation 4.

V F1 2020: The Official Videogame si môžete vytvoriť vlastného jazdca, vybrať sponzora, dodávateľa motora a tiež najať tímového kolegu podobne ako pri skutočnej súťaži F1.

Pokiaľ si hru kúpite cez ProGamingShop, dostanete aj zberateľský plagát vo veľkosti A2, prípadne si môžete kúpiť Deluxe verziu Schumacher Edition.

Ghost of Tsushima

Feudálne Japonsko, obdobie samurajov a otvorený svet. Najnovšia exkluzivita od štúdia Sucker Punch, ktoré v minulosti prinieslo perfektnú hru InFamous, si získala milióny fanúšikov po celom svete.

Pocta samurajským filmom a príbehom v rozsiahlom otvorenom svete s množstvom misií a originálnym príbehom. Nechýba prepracovaný súbojový systém, ktorého základom je samozrejme japonský samurajský meč katana.

Pokiaľ si chcete zahrať jednu z posledných veľkých hier na aktuálnu generáciu konzoly PlayStation 4, potom je Ghost of Tsushima tou správnou voľbou. Hru si výhodne kúpite cez ProGamingShop.

Pozrite siGhost of Tsushima: ďalší adept na hru roka i najkrajší titul celej generácie?

The Last of Us Part II

Druhé pokračovanie fenomenálnej hry The Last of Us, ktorá si po celom svete vyslúžila vysoké hodnotenie vrátane našej recenzie. Silný dospelý príbeh, nádherná grafika a napätie, ktoré sa dá krájať. Táto jazda vám zaberie minimálne 25 hodín a napriek tomu, že ide o single-player lineárnu akciu, nebudete sa pri nej ani na sekundu nudiť.

Len málo hier v histórii vytvorilo tak búrlivú reakciu a protichodné radikálne názory ako pri The Last of Us Part II. Jedni ju nenávidia, druhí ju milujú a už len kvôli tomuto sporu stojí za to si hru zahrať a utvoriť si názor sám. My ju môžeme jednoznačne odporučiť.

Hra navyše obsahuje české titulky a viete si ju tiež kúpiť ako steelbook edíciu či v balíčku s konzolou PlayStation 4 Pro. Aby ste to mali komplet, k hre si môžete kúpiť aj ovládač DualShock 4 a 7.1 bezdrôtový headset v dizajne hry. Pokiaľ si hru kúpite cez ProGamingShop, taktiež k nej dostanete exkluzívne zberateľské obaly na hru podobne ako pri Ghost of Tsushima.

Paper Mario: The Origami King

V našom zozname nemôže chýbať hra na Nintendo Switch a akú inú vybrať než nového Super Maria, tentokrát v papierovom svete Origami. Hlavným nepriateľom budú papieroví Folded Soldiers a na ceste za záchranou princeznej vám bude pomáhať kamarátka Olívia.

Recenzie na nového Mária vyšli len pred pár dňami, no už teraz je jasné, že sa môžeme tešiť na ďalší kvalitný diel tejto celosvetovo známej ságy.

Papierový svet prináša do sveta Mária nový rozmer a originálne prvky hrateľnosti. Pokiaľ vás Paper Mario: The Origami King zaujal, pri kúpe v ProGamingShop dostanete k hre ako darček nálepky, magnetky a hlavne Origami set s motívom hry.

SnowRunner

Unikátny simulátor jazdy v ťažkom teréne na veľkých autách, kde nebudú chýbať podmienky ako blato či sneh a to všetko za pomoci kompasu a mapy. Nechýba multiplayer, ktorý si môžete zahrať s tromi ďalšími hráčmi.

SnowRunner ponúka v rámci kampane 15 máp s rôznymi prostrediami, na ktorých vyskúšate viacero licencovaných ťažkých vozidiel, ktoré si viete upraviť podľa želania a samozrejme podľa zarobených peňazí.

Počas misií budete prekonávať náročné úlohy, kde proti vám bude stáť fyzika a tiež rôzne počasie a príroda. SnowRunner ponúka podobne ako iné nové hry, české titulky a je dostupná pre Xbox One, PlayStation 4 a PC.

Pozrite si10 dôvodov prečo môže byť The Last of Us Part II hra roka 2020

Všetky novinky si viete kúpiť cez obchod ProGamingShop, kde momentálne beží aj akcia na herný hardvér od Logitech vrátane myšky, headsetu, klávesnice či reproduktorov.

Článok sme pripravili v spolupráci s ProGamingShop.sk

Komentáre k článku