TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť 32. diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás už tradične pripravili Lissett a Richard. Aj teraz vybrali len to najzaujímavejšie zo 46. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

ZDROJ | Motorola

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 46. týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. Apple prevracia kabát, jeho zariadenia si budete môcť upraviť aj sami, Volkswagen modernizoval sériu T-Roc, porovnali sme smarthodinky Samsung Galaxy Watch4 s Mobvoi TicWatch E3, ktoré z nich sú lepšie? Na záver sme sa pozreli na 7 vlajkových smartfónov pod stromček pre tých najnáročnejších.

Pozrite siKtoré autá sú najspoľahlivejšie? V prvej desiatke figurujú aj elektromobily

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Komentáre k článku