TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Aj dnes si môžete vypočuť piaty diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 19. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali plný týždeň a nestihli ste naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad udalostí, ktoré sa odohrali vo svete. Zamysleli sme sa nad bezpečnosťou elektromobilov Tesla, ktorým pomáha Autopilot, pozastavili nad fenoménom kazítok či pripomenuli výročie Nokie. Samozrejme, kopec článkov si môžete prečítať aj na našich stránkach. Práve tieto a iné novinky nájdete v novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ.

Pozrite siTesla Autopilot dostáva výrazné vylepšenia, stále však nie je hotový

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré taktiež nájdete na rovnakom mieste, ako nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Do počutia priatelia!

Komentáre k článku