TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť dvadsiaty piaty diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 39. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite si6 užitočných funkcií v Mapách Google, o ktorých ste možno nevedeli

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej používate na podcasty.

V aktuálnom 39. týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších udalostí. ESET zaznamenal zvýšenú aktivitu kybernetických útočníkov na portáli Bazoš.sk. Vieme, aké sú najčastejšie metódy, ktoré využívajú, aby vás obrali o peniaze, alebo o identitu.

Pozreli sme sa na Motorolu edge 20. Zaujali nás fotoaparáty, na zadnej strane na vás čaká trojica objektívov na čele so 108 Mpx snímačom. Ten dopĺňa 8 Mpx 3-násobný teleobjektív a 16 Mpx ultraširokouhlý fotoaparát so záberom 119 stupňov, ktorý zároveň slúži aj na vytváranie makrofotografií. Výdrž 4 000 mAh batérie postačí na celý deň aj pri maximálnom používaní. Motorola nešetrí ani na nabíjačke. V tomto modeli sa o rýchle nabíjanie postará 30 W TurboPower nabíjačka. Za 10 minút nabíjania môžete používať Motorolu edge 20 ďalších 8 hodín. Na hráčov čaká funkcia Moto Gametime. Vďaka nej si priamo z hry môžete upraviť kľúčové nastavenia, urobiť screenshoot, aktivovať režim nerušiť, alebo komunikovať so spoluhráčmi.

Nový Peugeot 308 nám v Cannes ukázal, že s ním treba počítať. Na záver sa dozviete, kde vznikol okrídlený mikročip, ktorý je najmenším lietajúcim strojom, aký bol kedy vyrobený.

Podcast TECHBOX týždeň si môžete vypočuť aj vďaka nášmu partnerovi Motorola Slovensko. O jeho aktuálnych novinkách nájdete viac informácií na motorola.sk.

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Komentáre k článku