TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť dvadsiaty druhý diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 36. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite siAlex Janušek | Domotron: Spolupráca s Legrand je pre nás kľúčová

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej používate na podcasty.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad udalostí, ktoré sa odohrali vo svete. Dozviete sa o virtuálnom turné legendárnej skupiny ABBA, pre koho je určený extrémne rýchly elektrobicykel BMW i Vision AMBY s 300 km dojazdom.

Držíme v rukách nový smartfón od Motoroly, edge 20 lite. Aký dojem na nás urobil? Motorola nás fakt nestačí prekvapovať. Aj keď ide o vstupný model, pri pohľade na špecifikácie za svojimi vyspelejšími súrodencami príliš nezaostáva a bez váhania ho môžeme označiť ako fotomobil. Hlavný snímač má totiž až 108 Mpx! Aj webkamera má nadštandardné, 32 Mpx rozlíšenie.

Nezaostáva ani Max Vision OLED displej. Má 6,7″ uhlopriečku s 90 Hz vzorkovacou frekvenciou a s podporou HDR10+. Smartfón nás nesklamal ani pri dlhších výletoch, 5 000 mAh batéria totiž hravo dodala energiu na dva dni aktívneho používania. Turbo Power nabíjanie už za 10 minút predĺži výdrž o 12 hodín.

Na záver podcastu sa zamyslíme nad elektrickou dodávkou Robo Van, ktorú vraj chystá Tesla. Práve tieto novinky nájdete v novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ.

Podcast TECHBOX týždeň si môžete vypočuť aj vďaka nášmu partnerovi Motorola Slovensko. O aktuálnych novinkách nájdete viac informácií na motorola.sk.

ZDROJ | Motorola

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Komentáre k článku