Super ponuky od Samsungu prichádzajú už tento víkend

Samsung tento víkend prichádza s časovo limitovanou akciou „Samsung víkend“ pre všetkých, ktorí chcú najnovšiu vlajkovú loď z radu Galaxy – Galaxy S20, S20+, S20 Ultra 5G, ale aj ďalšie mobilné produkty značky Samsung. Kde a ako super ponuky získať?

Samsung sa rozhodol ešte viac uľahčiť vaše rozhodovanie pri kúpe jeho zariadení. Samozrejme tak, aby ste ich kúpili maximálne výhodne. Zbystrite pozornosť, ak uvažujete nad smartfónmi Galaxy S20, S20+, S20 Ultra 5G či ďalšími pruduktami značky Samsung. Ak si totiž zakúpite jeden z vybraných produktov v e-shope samsung.sk, dostane k nákupu bonus v podobe eVoucheru, okamžitej zľavy alebo ďalšieho produktu.

Ak teda uvažujete nad novým smartfónom či iným produktom Samsung, pripravte sa na ich kúpu v e-shope samsung.sk už počas tohto víkendu od 10. do 12. apríla 2020. Okrem soboty a nedele sa do víkendu ráta aj piatok, takže máte naozaj dostatok času na dôkladný výber a využiť akciu môžete aj dnes. Promo akcia „Samsung víkend“ je každý víkend iná. Preto by ste mali každý víkend sledovať eshop www.samsung.sk, kde si môžete urobiť radosť s novým produktom počas dní neplánovanej karantény.

ZDROJ | Samsung

Nezabudnite, že víkend plný zaujímavých ponúk „Samsung víkend“ začína už dnes, t. j. piatok 10. apríla a platí do nedele 12. apríla 2020 (vrátane). Do akcie sú zaradené produkty Galaxy S20, S20+, S20 Ultra 5G a ďalšie z radov Galaxy S, Galaxy A, ale aj wearables produkty. Aktuálnu atraktívnu ponuku pre tento víkend nájdete na stránke www.samsung.sk. Ste pripravení?

PS: Dobrá rada na záver. Akciu „Samsung Víkend“ môžete skombinovať aj s prebiehajúcou akciou Vymeň starý za nový.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku