Najlepšie aplikácie za posledné tri mesiace na TECHBOX.sk

Od začiatku roka ubehli už 3 mesiace, počas ktorých ste mali možnosť si prečítať množstvo recenzií rôznych aplikácií a hier. V tomto článku vám prinášame súhrn toho najlepšieho, teda aplikácií s ocenením Tip redakcie.

Fabulous: Motivate Me!

Aplikácia s príjemnou grafikou ponúka tvorbu každodenného zoznamu úloh smerujúceho k splneniu vami zvoleného cieľa. Autori nezabudli na implementáciu motivačných správ, napríklad prečo je dobre po zobudení vypiť aspoň pohár vody.

Pozrite siFabulous: Motivate Me! – každý deň plný energie

Clash Royale

Hra od tvorcov Clash of Clans s jednoduchou hratelnosťou a osvedčenou grafikou dokáže zabaviť na dlhé hodiny. Vďaka prepojeniu so sociálnymi sieťami máte možnosť vyzvať svojich priateľov na súboj, nechýba ani možnosť vytvorenia spoločného klanu.

Pozrite siClash Royale: strategická a zároveň kartová hra

World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz, už nie je žiadnou novinkou. Aktuálne vo verzii 2.7 poskytuje množstvo vylepšení a noviniek, medzi ktorými nájdete novu mapu a prepracovanejší dizajn tankov. Boje sa odohrávajú v zaujímavých prostrediach, nechýbajú ani zimné lokality.

Pozrite siWorld of Tanks Blitz: obľúbená hra v komplexnej mobilnej verzii

Stream

Aplikácia, ktorá vám umožní vyriešiť problém s nedostatkom miesta na obľúbené skladby. Stream využíva najznámejšie cloudové úložiská pre vytvorenie hudobnej knižnice, ktorú môžete streamovať do vášho iPhonu, iPadu, či iPodu Touch.

Pozrite siStream – vytvorte si vlastnú streamovaciu službu

Guides

Jeden z najkrajších sprievodcov cestovateľa po mestách starého kontinentu, Ameriky a Ázie. Aplikácia vám navrhne množstvo zaujímavých miest, medzi ktorými nechýbajú reštaurácie, trhy a očarujúce výhľady. Guides sa javí ako ideálny pomocník na každej dovolenke.

Pozrite siGuides – nádherný sprievodca pre spoznávanie miest

Lifeline

Hra nedisponuje žiadnou prepracovanou grafikou, ani efektami no je založená na textovej podobe. Lifeline je jednou z mála hier, ktorá dávajú zmysel aj na Apple Watch. Pomocou hodiniek môžete dávať kozmonautovi príkazy a zároveň aj dostávať všetky dôležité upozornenia.

Pozrite siLifeline – Chcete si pokecať so strateným kozmonautom?

Copied

Aplikáciu smelo môžeme označiť za jednu z najlepších aplikácií minulého roku. Copied navyše používa známu službu iCloud, takže všetky zmeny sú synchronizované naprieč vašimi iOS a OS X zariadeniami.

Pozrite siS touto appkou bude kopírovanie a vkladanie na iOS zábavou

World Spin

Na jednoduchosti založená hra je o nakláňaní plošiny doprava či doľava s cieľom dostať bielu loptičku na červené tlačidlo. Autori ponúkajú veľké množstvo už vytvorených úrovne, avšak každý hráč má možnosť sebarealizácie.

Pozrite siWorld Spin – hlavne správne otočiť

Pocket

Populárna aplikácia poskytujúca uloženie vami vybratého článku do pamäti zariadenia s možnosťou prečítanie neskôr. Hlavnou výhodou je jednoduchý dizajn a text bez zbytočných rušiacich elementov.

Pozrite siPocket – čítačka pre každého aj v offline režime

Zombie Catchers

V zásade absurdná hra s ešte absurdným cieľom. Avšak viac než 4 milióny stiahnutí svedčia práve o tom, že nie je nutné aby hra mala logický základ. Návykové lovenie zombíkov umocnené množstvom zbraňových vylepšení je zárukou zábavy na dlhé hodiny.

Pozrite siZombie Catchers – niekedy stačí chytiť, nie hneď strielať

App Volume Control

Nie veľmi sťahovaná aplikácia však ponúka užitočnú funkciu. Nastavenie presnej hlasitosti pre konkrétne aplikácie dokáže uľahčiť každodennú prácu či hranie na vašom smratfóne.

Pozrite siApp Volume Control – každá aplikácia s vlastnou hlasitosťou

PhoneProfilesPlus

Užitočná aplikácia od slovenského vývojára Henricha Grona dosiahla už viac než 40 000 stiahnutí a stále rastie. Komplexná aplikácia editovania profilov je už vo verzií 3.3.5 s ďalšími novinkami a vylepšeniami.

Pozrite siPhoneProfilesPlus – rozšírené možnosti profilov

Množstvo ďalších zaujímavých recenzií nájdete v našom aktuálnom čísle TECHBOX a jeho starších vydaniach. Na nasledujúci sumár sa môžete tešiť o ďalšie tri mesiace.

Komentáre k článku