Stojanový televízor Samsung The Serif takmer za polovicu?

ZDROJ | Samsung

Možno už dávnejšie pokukujete po jedinečnom smart QLED televízore Samsung The Serif, ale odrádza vás jeho cena. Máme výbornú správu, zistili sme, že si ho momentálne dokážete kúpiť len za 759 eur, čo predstavuje 41,6 % zľavu!

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Samsung QE49LS01T má 49-palcovú uhlopriečku a dizajn, ktorý ho odlišuje od všetkých televízorov. Aj keď sa skôr podobá na magnetickú tabuľu, okrem trendového vzhľadu ponúka vynikajúce parametre. Obrazový procesor Quantum Processor 4K sa postará o skvelý obraz s rozlíšením 3 840 x 2 160 px a podporou Quantum HDR. Nájdete tu filmový i herný režim, či dokonca skvelú funkciu PIP (obraz v obraze).

Stojan môžete ľahko odmontovať a televízor položiť na stôl, komodu alebo pokojne i na zem. V prípade The Serif sa totiž fantázii medze nekladú.ZDROJ | Samsung

Televízor podporuje zrkadlenie obsahu zo smartfónov, ale aj cez DLNA, poradí si dokonca i s 360° videom. Samsung The Serif vás nesklame ani zvukom. Štvorica reproduktorov s Dolby Digital Plus má až 40 W výkon.

ZDROJ | Samsung

Viete, že…

The Serif je vybavený NFC, ktoré vám umožní kontinuálne počúvanie hudby, sledovanie seriálov či lisovanie vo fotografiách zo smartfónu priamo na televízore? Stačí ak svoj mobil položíte na The Serif.

ZDROJ | Samsung

Ako sa na správny smart TV patrí, aj v tomto modeli môžete využiť prístup k rôznym aplikáciam, spomenúť môžeme YouTube, Netflix, HBO Go, Amazon, ale napríklad aj k O2 TV a T-Mobile TV či k českému Streamu alebo Voyo.

ZDROJ | Samsung

Pozrite siUdomácni sa Samsung v každej izbe?

Televízor Samsung QE49LS01T sa bežne predáva za 1 299,00 eur, no aktuálne ho môžete kúpiť od 759,00 eur. To je zľava vo výške 41,6 %! Za lepšiu cenu ho momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku