Soundbar Samsung Q60T s priestorovým ozvučením teraz kúpite o 48 % lacnejšie!

ZDROJ | Samsung

Začína sezóna nových seriálov, filmových či herných trhákov a zároveň dlhých, upršaných jesenných víkendov. Pripravte sa na ňu kvalitným priestorovým ozvučením v podaní soundbaru Samsung HW-Q60T, ktorý si teraz môžete kúpiť so zľavou vo výške 48 %.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené v pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50% zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

ZDROJ | Samsung

Samsung HW-Q60T je výkonný soundbar, ktorý sa vďaka svojmu elegantnému čiernemu dizajnu hodí prakticky do každej obývačky. Vďaka 5.1-kanálovému ozvučeniu dokáže vytvárať efekt priestorového ozvučenia s výkonom až 360 W po boku technológie DTS Virtual: X, ktorá sa postará o správne odrážanie zvuku v miestnosti bez ohľadu na to, kde presne sedíte.

Pokiaľ vlastníte televízor značky Samsung s podporou technológie Q-Symphony, tešiť sa môžete aj na synchronizáciu zvuku z televízora so zvukom so soundbaru. Kombináciou predných, bočných a horných reproduktorov soundbaru a televízora posuniete ozvučenie vo vašej obývačke na ešte vyššiu úroveň.

ZDROJ | Samsung

Soundbar si okrem televízora a prehrávačov či herných konzol pripojených cez HDMI rozumie aj so smartfónmi a tabletmi, ktoré k nemu môžete pripojiť prostredníctvom technológie Bluetooth. Pokiaľ teda práve nebudete sledovať film, soundbar vám dobre poslúži aj na vyplnenie domácnosti dobrou hudbou.

Soundbar Samsung HW-Q60T stojí štandardne 449 €, teraz si ho ale môžete kúpiť už od 262,85 €, čo je aktuálne najlepšia cena na slovenskom trhu. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku