Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2019

ZDROJ | Netflix

Prinášame vám nový seriál, ktorý bude vychádzať každý mesiac a bude ponúkať prehľad najlepších aktuálnych seriálov a platforiem, na ktorých si ich môžete pozrieť.

Do výberu sme zaradili seriály a televízne show, ktoré budú mať tento mesiac premiéru, prípadne, ktoré sú momentálne populárne a vyšli pred pár týždňami. Zamerali sme sa na najpopulárnejšie streamovacie platformy ako Netflix, HBO GO, Amazon prime a tiež Hulu. Aj keď posledná menovaná služba je dostupná iba pre USA a Japonsko, dá sa používať aj v iných krajinách vďaka VPN programom. Túto službu sme do zoznamu zaradili kvôli kvalitnému obsahu, ktorý prináša.

Pod každým seriálom je dátum americkej premiéry. Väčšinou sa v tento deň objaví seriál aj na slovenskom Netflixe, na HBO GO a Amazone, no môžu existovať výnimky. V prípade, že dátum chýba, znamená to, že seriál už vyšiel a dá sa pozrieť.

Pozrite siAko nájsť na Netflixe tituly so slovenskými alebo českými titulkami?

The Act

Hulu

Dej tejto minisérie je lepšie nevedieť a pozrieť si ju bez akýchkoľvek informácií a názorov. Emocionálna dráma, ktorá je navyše založená na skutočnej udalosti, vás šokuje a kým si nepozriete poslednú epizódu, nebudete premýšľať o ničom inom.

Black Mirror – 5. séria

Netflix – 5. jún

Ak ste náhodou nevideli predošlé diely, nevadí. Seriál Black Mirror je unikátny tým, že jednotlivé diely na seba nenadväzujú a ide o epizódy, ktoré sa venujú jednému príbehu. Ten je väčšinou zasadený do blízkej budúcnosti a pojednáva o možnosti zneužitia technológií proti človeku. Unikátny seriál sa vráti s tromi epizódami už začiatkom júna.

The Chef Show

Netflix – 7. jún

Ak hľadáte televíznu reláciu na odľahčenie spojenú s perfektnou kulinárskou show, potom bude The Chef Show pre vás. V hlavnej úlohe sa predstaví herec a režisér John Favreau, ktorý si zahral kuchára vo filme The Chef. Kvôli popularite filmu vzniká samostatná televízna show, ktorá bude o varení rôznych amerických špecialít z tohto filmu.

Chernobyl

HBO GO

Pravdepodobne najpopulárnejší a najdiskutovanejší seriál súčasnosti. 5-dielna miniséria vás zoberie do roku 1986, kedy došlo k najväčšej katastrofe zavinenej človekom v 20. storočí. Po všetkých stránkach je seriál natočený na jednotku a okrem samotnej katastrofy ukazuje psychológiu postáv a mentalitu sovietskych politikov.

Designated Survivor – 3. séria

Netflix – 7. jún

Tretia séria dramatického seriálu, v ktorom si hlavnú úlohu strihol Kiefer Sutherland. Americký triler sleduje príbeh politika, ktorý sa nečakane stane prezidentom. Ak vás bavil seriál House of Cards, potom sa vám určite bude páčiť aj tento kúsok.

The Handmaid’s Tale – 3. séria

Hulu – 5. jún

Začiatkom júna sa dočkáme aj novej série populárneho seriálu Príbeh služobníčky, ktorý tento rok začala vysielať aj RTVS. Príbeh podľa knižnej predlohy sa odohráva v dystopickej republike Gileád, kde ženy slúžia ako sexuálne otrokyne, ktoré majú zaľudniť svet. Seriál šikovne pracuje s aktuálnymi témami ako životné prostredie, feminizmus a odkazovaním na „tradičné hodnoty“.

Komentáre k článku