Poznáte všetky smart hodinky Apple Watch? Otestujte sa v našom kvíze

ZDROJ | Apple

Pozor, toto je len pre veľkých fanúšikov značky. Keďže podľa Counterpoint Research už dnes nosí smart hodinky Apple Watch viac ako 100 000 000 ľudí na celom svete, rozhodli sme sa spraviť kvíz aj o nich. S najväčšou pravdepodobnosťou sú totiž aj medzi vami stovky, ktorí máte niektorú z generácií Apple Watch. Myslíte, že ich poznáte dobre? Otestujte sa v našom kvíze. Pozor, toto je azda najnáročnejší kvíz aký tu kedy bol.

Pozrite siPred 5-timi rokmi sa začali predávať Apple Watch. Dieru do sveta neurobili

ZDROJ | Apple

Prečo? Apple Watch uzreli svetlo sveta len pred 6 rokmi, no nestali sa okamžite predajným hitom, trošku im to trvalo. Od svojho počiatku si držia podobný „hranatý“ dizajn a rozpoznať rozdiely medzi nimi nie je jednoduché. Aj preto je dnešný kvíz len pre tých najlepších z najlepších. Skúsite šťastie, alebo Apple Watch poznáte do posledného detailu?

Mimochodom, už o niekoľko dní sa dočkáme aj ôsmej generácie (s modelom SE už 9. modelu) týchto smart hodiniek, ktoré každým rokom prinášajú čosi nové (hoci často už u konkurencie dávno používaných funkcií), uvidíme, s čím príde Apple tento rok. Kým sa tak stane, otestujte svoje vedomosti o Apple Watch v našom kvíze.

Komentáre k článku