Pohodlne, bezpečne a spoľahlivo. Vitajte v digitálnom svete Orangeu

ZDROJ | Orange

Epidémia koronavírusu paradoxne ukázala, že práve najmodernejšie technológie môžu a vedia pomáhať. Nemáme teraz na mysli smartfóny, počítače a tablety, ktoré slúžia na komunikáciu s blízkymi či na prácu z domu, ale služby, ktoré sú možné len vďaka internetu.

ZDROJ | Pixabay

Ako správne tušíte, máme na mysli e-shopy. Jednu zo stálic na slovenskom trhu, e-shop Orange, určite poznáte, je na trhu už pekných pár rokov. Dnes si vďaka nemu viete ušetriť nielen cestu do predajne, ale môžete dokonca ušetriť cenné eurá, resp. získate zaujímavé bonusy. Pozrite sa s nami, aké je jednoduché nakupovať v e-shope operátora.

E-shop sa delí na šesť častí, ktoré sa samostatne venujú telefónom, akciám v e-shope, balíkom Love, pevnému internetu, Orange TV a sledovaniu objednávok.

ZDROJ | Samsung

Ne webstránke Orange toho nájdete ale oveľa viac. Okrem e-shopu je tu sekcia venovaná službám, tam si viete pohodlne porovnať paušály, pozrieť aktuálnu ponuku mobilného a pevného internetu, vybrať pre vás tú najlepšiu TV, pozrieť na výhody Prima karty či zistiť ceny a možnosti roamingu.

Vedeli ste, že mobilným internetom má Orange pokrytých až 99,8 % Slovenska?

V časti Pomoc a podpora sa môžete z pohodlia domova dozvedieť o aktuálnych cenách, ako zaplatiť on-line faktúru, čo robiť a ako postupovať v prípade výpadku alebo reklamácie, ako využívať cloudové služby a veľa ďalšieho. Rýchlo zistíte, že všetko, čo ste doteraz riešili vo vašej predajni si viete zabezpečiť cez portál Orange.

On-line si viete nastaviť aj svoje zariadenia. Ak ste práve kvôli pomoci s nastaveniami zvykli navštíviť predajňu operátora, dnes si viete poradiť vďaka stránke Orangeu, nemusí ísť pritom len o smartfón či notebook ale aj TV, modem alebo SIM kartu.

Pozrite siVieme ako využiť 10 GB dát od Orange naplno!

Viete, že…

Pri on-line nákupe môžete vrátiť objednávku do 14 dní, optický internet a služby s ním spojené dokonca až do 90 dní bez udania dôvodu? Navyše ak si vyberiete paušál spolu so zariadením, môžete získať bonus až 10 GB dát na 24 mesiacov.

Aplikácia Môj Orange

Aplikácia Môj Orange je už roky je k dispozícii majiteľom smart zariadení s Androidom ako aj s iOS. Ak ju náhodou ešte nemáte nainštalovanú, nie je problém urobiť to hoci aj teraz, keď máte viac času na seba. Pokiaľ si na to netrúfate, rady ako na to nájdete na tejto stránke.

Aplikácia má množstvo benefitov, teraz aj úplne nový dizajn, funkcie a umožňuje aj nákup v e-shope, spravovanie skupiny Navzájom zadarmo, dobíjanie kreditu, aktivovať eSIM a mnoho ďalšieho. Prístup k rovnakým službám máte, samozrejme, aj cez vynovenú webovú stránku operátora. Vo Fixných službách vám dokonca pomôže s nákupom aj on-line predajca na akého ste zvyknutí z predajní.

Aplikácia Orange TV

Aj Orange TV si môžete stiahnuť do smartfónov a tabletov (Android a iOS). Paradoxne, možno teraz nájde appka viac uplatnenia, ako v čase pred koronavírusom. Ak ste totiž doma pokope celá rodina a neviete sa dohodnúť, kto bude čo pozrieť, môžete si svoj obľúbený program pozrieť na svojom zariadení.

Navyše ak máte balík mobilného internetu od Orangeu s mesačným poplatkom od 15 eur (Data Optimal, Data Premium, Data Extra a Data Exclusive), získate benefit s možnosťou nekonečného sledovania videí na 24 mesiacov bez míňania predplatených dát a k tomu v aplikácii Orange TV aj bezplatný neobmedzený prístup k Orange Šport (do 30. 6. 2021). Každý mesiac tak získate bonus v hodnote 22 €.

ZDROJ | Pixabay

Novinky v e-shope Orange

Poďme sa však pozrieť podrobnejšie na e-shop, ktorý je v súčasnosti naozaj skvelou voľbou pre nákup u operátora. Orange nedávno rozšíril svoju ponuku aj o lákavé novinky. Deti sa určite potešia interaktívnej LEGO stavebnici Hidden Side Temný maják. Voľný čas si môžu spestriť hrou v rozšírenej realite samé, alebo s ďalšími hráčmi. Obsahuje 540 dielikov a rozumie si so zariadeniami s OS Android a iOS.

ZDROJ | LEGO

Elegantný notebook Honor MagicBook 15 zase dobre poslúži celej rodine nielen v časoch karantény, ale aj po návrate do normálneho života. Ponúka 15,6″ IPS LCD FHD displej, AMD Ryzen 5 3500U s grafikou Radeon Vega 8, 8 GB RAM DDR4 a 256 SSD disk. To všetko za solídnu sumu 609 €.

Slúchadlá Apple AirPods Pro sú skvelou voľbou pre milovníkov hudby a – ticha. Áno ticha okolia, pretože majú aktívne ANC, funkciu, ktorá redukuje hluk na pozadí, čo sa vám zíde napríklad počas videohovorov, alebo pracovnej porady cez video. Ak si ich vezmete z e-shopu získate 10 € zľavu, k paušálu Go 10 € získate ďalší 20 € bonus. Dobré, že?

ZDROJ | Apple

V Orange e-shope takto nájdete okrem smartfónov a tabletov, čoraz obľúbenejšie smarthodinky, ale aj kolobežky, smart TV, či herné konzoly.

ZDROJ | Thom Holmes (Unsplash)

Ako sa na správny e-shop patrí, neustále v ňom prebiehajú rôzne akcie, zľavy a špeciálne ponuky. Teraz napríklad prebiehajú Jarné extra zľavy, nájdete tam vybrané smartfóny a tablety, ktoré si môžete pohodlne objednať z pohodlia domova a doručením zadarmo.

Pozrite siSamsung Galaxy A71 chce zaujať štvoricou fotoaparátov a zaujímavou cenou

Nákup v e-shope

Ukážeme si aj, ako v e-shope nakúpite a čo získate. Povedzme, že si chcete kúpiť najpredávanejší smartfón v Orangei za marec 2020 – Samsung Galaxy A71. Ide o špičkový moderný mobil, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. Jeho plná cena je 469 €, ak si ho však vezmete z e-shopu spolu s najobľúbenejším paušálom Paušál Go 30 €, Orange vám urobí super cenu, len 279 €.

Orange vám dá 50 € zľavu na zariadenie, 20 € za nákup v e-shope a 120 € bonus, ak si vezmete paušál Go 30 €.

Telefón si však nemusíte kúpiť v hotovosti. Môžete si jeho zvýhodnenú cenu nechať rozrátať do 24. splátok po 10,83 €, takže spolu s paušálom budete platiť 40,83 € a ako akontáciu zaplatíte vopred iba 19,08 €. K predplateným službám dostanete teraz navyše aj 10 GB dát na 24 mesiacov. Doprava až ku vám domov je, samozrejme, zadarmo. Čo na to poviete? Taká ponuka sa len tak ľahko nevidí.

ZDROJ | Samsung

Zdá sa, že už jednoduchšie to ani nemôže byť. Na stránke Orange.sk nájdete všetko pod jednou strechou, od kompletnej ponuky paušálov, dobíjacích kariet a televíznych služieb, no aj ďalších kvalitných zariadení, ktorých je naozaj solídna ponuka. Mnohých z vás možno poteší fakt, že všetky zariadenia sa dajú vziať na bezúročnú pôžičku.

Článok sme pripravili v spolupráci s Orange Slovensko.

ZdrojOrange

Komentáre k článku