Podcast na tento týždeň | TECHTALKS by TECHBOX

Prinášame vám nový seriál článkov, v ktorom si budeme na týždennej báze predstavovať zaujímavé podcasty. Začneme perfektným podcastom z našej dielne – TECHTALKS by TECHBOX.

Za posledný rok slovenská podcastová scéna ožila a priniesla bohaté množstvo kvalitných seriálov a programov. Kým v zahraničí už podcasty frčia vyše desať rokov, u nás zažívajú zlatý vek práve teraz. Preto sme sa rozhodli pripraviť si pre vás nový seriálový článok, ktorý bude vychádzať na týždennej báze.

Pozrite siTECHBOX.sk spúšťa vlastné podcasty TECHTALKS!

Každý utorok sa môžete tešiť na článok, v ktorom si odhalíme jeden zaujímavý podcast zo sveta technológií, ale aj iných oblastí vrátane politiky, histórie, kultúry či iných spoločenských tém. Budeme sa snažiť vyberať podcasty v slovenčine, no keďže v angličtine vzniká obrovské množstvo kvalitnej podcastovej tvorby, neopomenieme ani anglické podcasty. Samozrejmosťou bude aj česká podcastová scéna, ktorá priniesla množstvo kvalitných relácií.

Prvý diel začíname symbolicky našim vlastným podcastom, ktorý sme pre vás pred pár týždňami spustili. TECHTALKS by TECHBOX je podcast, ktorý zaujme ako milovníkov technológií, tak aj fanúšikov výborných interview.

Techtalks pozostávajú z rozhovorov s rôznymi zaujímavými osobnosťami technologického, ale aj lifestylového sveta. Momentálne nájdete v podcaste desať epizód, v ktorých spovedáme napríklad Sajfu, Draha či Alžbetu Harry Gavendovú.

Reláciu TECHTALKS by TECHBOX môžete počúvať cez aplikácie Apple Podcasty, Google Podcasts, Spotify, Pocket CastsRadioPublicBreaker a Anchor.

Pokiaľ skôr obľubujete video, každý diel nášho podcastu nájdete aj na našom YouTube kanále. Každá epizóda podcastu trvá približne 25 minút čím sa ideálne hodí na cestu do práce či do školy.

Pozrite siJuraj Koreň – Poznáš niekoho, koho dolámal vzduch? | TECHTALKS

Pokiaľ ste teda ešte nemali s našim podcastom tú česť, určite to napravte a vypočujte si TECHTALKS by TECHBOX. Vidíme sa o týždeň pri ďalšej časti nášho seriálu.

Nezabudnite nám hodiť do komentáru, aké podcasty počúvate vy, prípadne, ktoré ste si obľúbili a prečo.

Komentáre k článku