Podcast na tento týždeň | Studio N

ZDROJ | Deník N

Po úspešnom projekte slovenských novín Denník N vznikol v susednom Česku rovnomenný Deník N. Podobne ako slovenský Denník N aj ten český začal vydávať veľmi kvalitné podcasty.

České podcasty, ktoré vychádzajú v rámci Deníku N moderuje Filip Titlbach a vychádzajú každý deň. Studio N nepokrýva iba domáce témy, ale častokrát aj zahraničné. Oproti Denník N Newsfilter, české Studio N častokrát pozýva zaujímavých hostí, s ktorými aktuálne správy moderátor analyzuje viac do hĺbky.

ZDROJ | Deník N

Pozrite siPodcast na tento týždeň | Coffee Break Spanish

Každý podcast sa väčšinou venuje jednej aktuálnej téme, niekedy aj dvom a skúma ich viac do hĺbky. Súčasťou denného podcastu je aj krátke zhrnutie správ, ktoré by vás nemali minúť. Nechýba „jízlivá poznámka na záver“, ktorú adresuje moderátor a ktorá s dávkou sarkazmu reaguje na aktuálne dianie v krajine.

Podcast má dĺžku v priemere 20-25 minút, takže sa ideálne hodí na ranné počúvanie pri raňajkách. Podcast Studio N je možné počúvať v podcastových aplikáciách Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a tiež v službe Podbean. Pokiaľ sa vám nechce počúvať cez podcastové aplikácie, k dispozícii je aj možnosť počúvania priamo cez webstránku Deník N.

ZDROJ | Dennik N

Pozrite siPodcast na tento týždeň | Sector.sk

Studio N je ďalší z radu skvelých novinárskych podcastov, ktoré sa za posledné roky objavili na česko-slovenskej podcastovej scéne. Rovnako sem patrí aj už spomínaný podcast Denníka N, SME Dobré Ráno či podcasty z dielne Aktualít ako je napríklad Disinfo Report. Pokiaľ chcete byť kvalitne informovaní o tom, čo sa práve deje doma aj vo svete, potom vám tieto podcasty môžeme jednoznačne odporučiť.

Ak máte tip na zaujímavý podcast, slovenský alebo zahraničný, neváhajte sa s nami podeliť v komentároch pod článkom.

Komentáre k článku