Podcast na tento týždeň | SABO SEBOU

ZDROJ | Expres

V našom novom seriáli, v ktorom si každý týždeň predstavujeme zaujímavý podcast, si tentokrát povieme o novom podcaste, ktorý valcuje slovenské rebríčky – SABO SEBOU.

Prvý diel seriálu „Podcast na tento týždeň“ sme venovali nášmu podcastu TECHTALKS by TECHBOX. V tejto časti si predstavíme kvalitný slovenský podcast, ktorý si od začiatku roku získal tisíce fanúšikov – SABO SEBOU.

ZDROJ | SABO SEBOU

Pozrite siPodcast na tento týždeň | TECHTALKS by TECHBOX

Michal Sabo je moderátor Rádia Expres, ktorý po novom roku spustil podcast, do ktorého si pozýva zaujímavých hostí, ktorým dáva otázky, ktoré ho zaujímajú. Podcast má zatiaľ približne 10 epizód, z ktorých je jedna lepšia než druhá.

O kvalitu sa stará nielen výborný prejav moderátora, ale aj vedenie diskusie, položené otázky a hlavne výber hostí. Prvý diel podcastu napríklad priniesol debatu Lívie Garčalovej z portálu Kulturblog a Mareka Macha z projektu Mladí proti fašizmu. Napriek dvojhodinovej dĺžke podcastu sa pri diskusii nenudíte, čo platí aj pri ostatných epizódach.

Okrem zaujímavých osobností slovenského spoločenského diania, si v podcaste SABO SEBOU môžete vypočuť kvalitný rozhovor s historikom Jakubom Drábikom, ktorý napísal knihu Fašizmus, ale aj rozhovory s politikmi či novinárskymi osobnosťami.

ZDROJ | SABO SEBOU

Pozrite siTop 10 podcastov, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť – časť II.

Každá epizóda trvá od 30 minút po 2 hodiny, takže SABO SEBOU sa dá zaradiť do podcastov, ktoré sú skôr vhodnejšie na dlhšie počúvanie napríklad pri športe alebo pri prechádzkach než pri ceste do práce. Čo sa týka periodicity, nová epizóda sa v podcastových aplikáciách objaví približne každý týždeň.

Pokiaľ sa zaujímate o spoločenské a hodnotové témy, ktoré hýbu Slovenskom, potom si tento podcast určite pridajte medzi svoje obľúbené. Ľutovať rozhodne nebudete.

Komentáre k článku