Podcast na tento týždeň | Lužifčák podcast

ZDROJ | Lužifčák

Tento týždeň pokračujeme s tipom na oddychový podcast a vybrali sme obľúbenú reláciu Lužifčák podcast, ktorú vedú dvaja perfektní stand-up komici.

Gabo Žifčák a Jakub Lužina sú známi stand-up komici, ktorí vystupujú v rámci šou Silné reči. Pred takmer dvomi rokmi prišli s podcastom Lužifčák, v ktorom spovedajú známe osobnosti. Nejde však o klasické rozhovory, ale o vtipne vedenú diskusiu o čomkoľvek na rôzne témy a s neohraničenou dĺžkou. Aj z tohto dôvodu trvá jeden podcast pokojne aj dve hodiny.

ZDROJ | Lužifčák

Pozrite siPodcast na tento týždeň | Boris a Brambor

Hostia v podcaste sú skutočne rôzni od stand-up komikov (Jakub Gulík, Juraj Tabáček) cez spisovateľov a publicistov (Samo Marec, Andrej Bán) po novinárov (Zuzana Kovačič Hanzelová, Veronika Cifrová Ostrihoňová) a YouTuberov (GoGo, Sajfa).

Každú epizódu si okrem podcastových aplikácií (Google Podcasts, Apple Podcasts, Spotify, Radio Public, TuneIn), môžete pozrieť napríklad aj na YouTube.

Lužifčák podcast patrí medzi najpopulárnejšie slovenské podcasty. Zároveň ide o jeden z najdlhších podcastov, ktoré je skôr lepšie počúvať pri skutočne dlhej ceste autom. Jediným nedostatkom môžu byť občasné vulgarizmy, ktoré nemusia sadnúť každému.

Pozrite siPodcast na tento týždeň | jauuu, PS: to bolelo

Pokiaľ sa chcete odreagovať, no zároveň niečo zaujímavé dozvedieť a mať prehľad, potom vám môžeme podcast Lužifčák jednoznačne odporúčiť. Pokiaľ sa chcete pobaviť, určite dajte šancu aj ostatným zábavným a oddychovým podcastom, ktoré sme v minulosti odporúčali ako napríklad podcast Boris a Brambor či jauuu, PS: to bolelo.

Pre kompletný zoznam našich odporúčaných podcastov, stačí kliknúť na tento odkaz. Ak máte tip na zaujímavý podcast, slovenský alebo zahraničný, neváhajte sa s nami podeliť v komentároch pod článkom.

ZDROJ | Lužifčák

Komentáre k článku