Podcast na tento týždeň | Klik

ZDROJ | SME

Po týždni sme opäť späť s našim tipom na podcast. Tentokrát si predstavíme technologický podcast Klik, ktorý vychádza v rámci Denníku SME.

Podcast Klik vychádza už viac ako dva roky a teší sa obľube u slovenských poslucháčov, keďže patrí do prvej desiatky aktuálne najpočúvanejších podcastov (Apple Podcasts) na Slovensku.

ZDROJ | SME

Pozrite siPodcast na tento týždeň | Rozhovory ZKH

Podcast vychádza na týždňovej báze s občasnými špeciálnymi epizódami. Každá epizóda má dĺžu od 40 minút do hodiny a vždy je na nejakú zaujímavú tému, ktorá je spojená s technológiami. Príkladom sú epizódy o nedávnom bojkote Facebooku známymi značkami či špeciálna epizóda o bezpečnosti detí na internete.

Podcast moderujú dvaja novinári Denníka SME – Dávid Tvrdoň a Ondrej Podstupka. Oproti spravodajským podcastom je Klik oveľa neformálnejší a vtipnejší podcast, ktorý je zábava počúvať aj keď sa o technológie nezaujímate, čo predpokladáme, že pri čítaní nášho webu nie je pravda.

Podcast vychádza v rámci denníka SME, do ktorého patria aj iné populárne podcasty vrátane najpočúvanejšieho slovenského podcastu SME Dobré Ráno či Rozhovory ZKH, o ktorých sme už v minulosti písali.

Pokiaľ vás podcast Klik zaujal, vypočuť sa dá na bežných podcastových aplikáciách Apple podcasty, Google podcasty a samozrejme streamovacej platforme Spotify.

ZDROJ | SME

Pozrite siPodcast na tento týždeň | The Daily

Technologických podcastov na Slovensku pribúda, čoho dôkazom sú aj nové videoherné podcasty, ktoré pribúdajú. Pre kompletný zoznam našich odporúčaných podcastov, stačí kliknúť na tento odkaz. Od marca, kedy sme spustili túto rubriku, sme priniesli už takmer 20 tipov na podcasty, ktoré stojí za to si vypočuť.

Ak máte tip na zaujímavý podcast, slovenský alebo zahraničný, neváhajte sa s nami podeliť v komentároch pod článkom.

Komentáre k článku