Podcast na tento týždeň | Coffee Break Spanish

ZDROJ | Radio Lingua

Chcete sa naučiť po španielsky? Z podcastov asi neexistuje lepšia jazyková relácia než Coffee Break Spanish. Tá ponúka lekciu za lekciou perfektný kurz španielčiny.

Coffee Break je séria podcastov na rôzne svetové jazyky, najznámejší je práve Coffee Break Spanish, ktorý ponúka viacero sérií. Dĺžka jednej epizódy je približne 20 minút, v ktorej vás naučia základy komunikácie v španielčine vždy na jednu tému.

ZDROJ | Radio Lingua

Pozrite siPodcast na tento týždeň | Sector.sk

Dôležitou je pri tomto podcaste pravidelnosť. Coffee Break Spanish je ideálne počúvať každý deň a okrem počúvania si vytvoriť nejaký návyk, ako napríklad zapisovanie si slovíčok, opakovanie fráz či doplnkové čítanie a materiály, ktoré sú dostupné na stránkach projektu Radio Lingua, v rámci ktorého Coffee Break Spanish vychádza.

Okrem bezplatných podcastov, je možnosť si zaplatiť plnohodnotný online kurz, ktorý stojí okolo 96 libier. V rámci tejto hodnoty dostanete 40 audio hodín + ďalších 40 bonusových lekcií, 40 video lekcií a 40 doplnkových materiálov.

Každá epizóda podcastu je moderovaná Markom, ktorý je síce Brit, no vie perfektne po španielsky. V rámci takmer každej epizódy má za hosťa Karu, ktorá sa španielčinu začína učiť. Výsledkom je pútavý podcast, kde počúvate vyučovanie študentky a profesora v rámci krátkych hodín.

ZDROJ | Radio Lingua

Pozrite siPodcast na tento týždeň | Disinfo Report

Samozrejmosťou sú hodiny venované užitočným frázam či situačná lexika. Pokiaľ vás španielčina neláka, Coffee Break ponúka aj ďalšie jazyky ako napríklad francúzštinu, nemčinu, taliančinu, čínštinu či špeciálny jazykový podcast pre deti.

Podcast je k dispozícii na hlavných podcastových aplikáciách ako Apple Podcasts, Google Podcasts či Spotify.

Ak máte tip na zaujímavý podcast, slovenský alebo zahraničný, neváhajte sa s nami podeliť v komentároch pod článkom.

ZdrojRadio Lingua

Komentáre k článku