Podcast na tento týždeň | Braňo Závodský Naživo

ZDROJ | Brano Zavodsky Nazivo

Aj tento týždeň pokračujeme s našim pravidelným seriálom s tipom na podcast na tento týždeň. Tentokrát sme vybrali perfektný podcast Braňo Závodský Naživo, ktorý vychádza v rámci Rádia Expres.

Braňo Závodský je skúsený a obľúbený moderátor politických rozhovorov. Na rozdiel od iných podobných relácií, je Braňo Závodský Naživo súbor ostrých interview, v ktorých moderátor svojim hosťom nič nedaruje. Myslí sa to samozrejme v pozitívnom slova zmysle, keďže práve séria ostrejších otázok sa vie častokrát dostať k odpovedi, ktorá sa približuje k pravde. Cieľom podcastu je klásť jasné otázky a vyžadovať priame odpovede.

ZDROJ | Brano Zavodsky Nazivo

Podcast vychádza takmer každý pracovný deň a okrem podcastovej formy, si ho môžete pozrieť aj na YouTube kanáli Braňo Závodský Naživo, prípadne si ho vypočuť priamo počas živého vysielania v rádiu a to 5 minút po 12:00.

Každá epizóda podcastu Braňo Závodský Naživo má dĺžku približne 35 minút a hostí väčšinou tvoria politici, no nájdeme tu aj analytikov či riaditeľov štátnych inštitúcií. Z nedávnych rozhovorov môžeme spomenúť napríklad premiéra Igora Matoviča, policajného prezidenta Milana Lučanského či analytika Grigorija Mesežnikova.

Podcast Braňo Závodský Naživo je dostupný na obľúbených aplikáciách Apple Podcasts, Google Podcasts, Soundcloud či Spotify.

Pokiaľ vás zaujímajú pútavé rozhovory s osobami slovenskej politiky, analytikmi či inými zaujímavý ľuďmi slovenského spoločenského diania, potom vám môžeme odporučiť podcast SABO SEBOU od ďalšieho kvalitného moderátora Rádia Expres – Miša Saba. Pokiaľ vás zaujímajú rozhovory na tému technológií, určite neprehliadnite náš podcast TECHTALKS by TECHBOX.

Ak máte tip na zaujímavý podcast, slovenský alebo zahraničný, neváhajte sa s nami podeliť v komentároch pod článkom.

Komentáre k článku