Oslavujeme 10 rokov, vyhrávajte s nami super ceny! Teraz Sony Xperia 10 Plus

ZDROJ | Sony

TECHBOX.sk včera oslávil svoje 10. narodeniny a tie sa patrí patrične osláviť. S kým iným, ak nie s vami, čitateľmi, ktorí nás pravidelne či nepravidelne sledujete a tým i podporujete. Každý mesiac preto chceme pripraviť špeciálnu narodeninovú súťaž o super cenu, ktorá môže byť vaša. Stačí správne odpovedať na tri jednoduché otázky.

Pozrite siTECHBOX.sk má 10 rokov! Čo sme s vami dokázali za jednu dekádu?

ZDROJ | Sony

Portál TECHBOX.sk začal svoju existenciu 1. februára 2010. Po 10 rokoch sme nie len všetko zhodnotili a oslávili, ale v tomto jubilejnom roku vám budeme prinášať celkom nové typy článkov. Zároveň ale s 10. výročím TECHBOX.sk budeme každý mesiac prinášať špeciálnu súťaž spojenú s narodeninami TECHBOXu.

ZDROJ | Sony

V tej prvej budete mať možnosť vyhrať šikovný smartfón Sony Xperia 10 Plus, jeden z mála smartfónov na trhu s displejom 21:9. Tento kúsok s nádherným 6,5″ Full HD+ displejom ponúka duálny fotoaparát s 21 a 8 Mpx snímačmi a 2x optickým zoomom.

Fanúšikov hudby nesklame podpora Hi-Res zvuku s DSEE HX a LDAC. Stačí, aby ste správne odpovedali na tri pomerne jednoduché otázky, ktoré sa týkajú TECHBOX.sk.

ZDROJ | Sony

Ste pripravení? Tak klikajte a odpovedajte do 16. februára 2020. V priebehu týždňa po tomto dátume súťažné odpovede vyhodnotíme a vyžrebujeme jedného spomedzi správnych odpovedí, na koho sa usmeje šťastie najviac.

Súťaž bola ukončená. Správne odpovede a výhercu nájdete v samostatnom článku.

ZDROJ | Sony

 

Komentáre k článku