Oslavujeme 10 rokov, vyhrávajte s nami super ceny! Tentokrát AKG Y500

ZDROJ | AKG

Keďže TECHBOX.sk v roku 2020 oslavuje svoje 10. narodeniny, rozhodli sme sa každý mesiac priniesť súťaž o zaujímavú cenu. Každý mesiac tak potešíme jedného z vás, ktorý splní tri jednoduché úlohy vždy inou a zaujímavou cenou. Tentokrát sa budete môcť tešiť zo špičkových Bluetooth slúchadiel AKG Y500.

ZDROJ | AKG

S 10. narodeninami sme nepoľavili, naopak, od februára prinášame stále nové a nové témy a typy článkov, ktoré vám dokážu dať viac, ako iné. Za všetky spomenieme napríklad pravidelné rubriky Seriály, Filmy či Zľavy. Zároveň ale s 10. výročím TECHBOX.sk ale chceme každý mesiac prinášať špeciálnu súťaž spojenú s narodeninami TECHBOXu. V tomto dnešnom kole môžete vyhrať špičkové Bluetooth slúchadlá s funkciou Ambient Aware, AKG Y500.

Slúchadlá AKG Y500 majú klasickú konštrukciu s hlavovým mostom, pričom slúchadlá prekrývajú uši (on-ear konštrukcia). Aj vďaka tomu sú pomerne malé a ľahké a zároveň skladné. Konštrukcia dovoľuje ich zloženie. V balení je pritom aj textilné vrecko na cestovanie.

AKG Y500 sú síce prísne hardvérové čo sa týka ovládania, no majú aj moderné funkcie ako automatické zastavenie prehrávania v prípade ich zloženia z hlavy. Samozrejmosťou je tak i automatické spustenie len čo si ich nasadíte späť na hlavu. Podľa AKG slúchadlá na jedno nabitie zvládnu 33 hodín prehrávania hudby bez nutnosti ich dobíjania. Ak náhodou bude 900 mAh batéria už vybitá, 5 minút nabíjania dodá dostatok energie na hodinu počúvania.

ZDROJ | AKG

Tou najzaujímavejšou vychytávkou slúchadiel AKG Y500 je ale funkcia Ambient Aware, ktorej úlohou je preniesť vás do reality aj pri počúvaní hudby. Stačí stlačiť tlačidlo na pravej strane a tá sa hneď zapne. Vďaka mikrofónom na slúchadlách je možné následne počuť všetko, čo sa okolo vás deje. Vypočuť si tak môžete hlásenie na stanici či letisku, ale aj skontrolovať sluchom situáciu okolo vás. Poteší aj funkcia Multi-Point, ktorá umožňuje pripojiť dve Bluetooth zariadenia k slúchadlám súčasne.

Ak sa vám AKG Y500 páčia, stačí správne odpovedať na dve krátke otázky a splniť jednoduchú úlohu. Či ste slúchadlá vyhrali sa dozviete vv priebehu budúceho týždňa, súťaž totiž končí 8.6.2020!

Súťaž je ukončená. Správne odpovedala (a zároveň sa pri žrebovaní na ňu usmialo šťastie) Soňa Kontrošová z obce Drienov. Gratulujeme!

ZDROJ | AKG

Komentáre k článku