Nudíte sa? Vypočítajte si ako dlho vám vydrží zásoba toaletného papiera

Piatková rubrika s absolútne nepotrebnými web stránkami pokračuje aj dnes. V práci sa v súčasnosti asi veľmi nenudíme, tí, ktorí do nej chodia makajú na plné obrátky, za čo im patrí veľká vďaka, tí, ktorí sú doma na tzv. homeoffice môžu byť podstatne produktívnejší a zvyšok času trávia s rodinou. Dnes ale máme špeciálny web, ktorý vám pomôže nestresovať. Povie vám ako dlho vám vydrží zásoba toaletného papiera.

Nudíte sa? Pozrite si našu špeciálnu rubriku SHUTDOWN, v ktorej vás čaká množstvo tipov a návodov ako zvládnuť tieto náročné časy.

Web HowMuchToiletPapper.com je jednoduchá stránka, ktorá pomocou zadaných parametrov vypočíta, na ako dlho vám vydrží vaša aktuálne zásoba toaletného papiera. Na výber máte dve možnosti – základnú a pokročilú.

V prvom prípade zadáte iba dve premenné – počet roliek v zásobe a celkový počet návštev toalety. Výsledok ale môže byť pomerne nepresný, keďže nezohľadňuje viaceré dôležité premenné.

Tvorcovia mysleli aj na to a preto pod základnými nastaveniami sú aj pokročilé funkcie. V prvej možnosti nastavíte priemerný počet utretí počas jednej návštevy toalety. V druhom posuvníku zvolíte počet kúskov jedného vytretia. Tretia možnosť je pomerne zákerná, pretože to vie len málokto. Trojvrstvový papier má 160 útržkov (cca 17,5 m), 4-vrstvový ich má o čosi menej (17 m), dvojvrstvový ich má zas viac (19 m).

V ďašlej možnosti upravíte počet členov domácnosti. Teraz je tento parameter celkom presný, keďže z výpočtu dokonale vylúčite návštevy. Poslednou položkou je počet dní karantény. Toto je ale celkom nepresný údaj, keďže netušíme ako dlho máme ostať ešte v karanténe. Na druhej strane sa výsledok výpočtu nemení. Počet dní karantény ovplyvňuje jedine percento na aké vydrží toaletný papier počas nútenej či nenútenej karantény.

Mimochodom, stránka HowMuchToiletPapper.com chce zároveň apelovať na rozumnú spotrebu toaletného papiera.

Komentáre k článku