Nuda v telke? Nobody.live vám umožní objaviť Twitch streamy bez divákov

ZDROJ | Nobody.live/xyungjsus

Začiatky v streamingu môžu byť náročné. Predstavujú totiž desiatky hodín, kedy vás nikto nesleduje, no ak chcete prípadných okoloidúcich svojim vysielaním nejako zaujať, nemôžete byť ticho. Pomocou zaujímavého webu Nobody.live sa prvým divákom takýchto streamov môžete stať vy.

Ak si otvoríte populárnu streamovaciu službu Twitch zameranú najmä na videohry, v jej hlavnej ponuke nájdete vysielania so stovkami až tisíckami divákov. Stačí však zablúdiť do vyhľadávania vysielaní podľa hier, chvíľku scrollovať nižšie a zo stoviek a tisícov sa postupne začnú stávať desiatky a jednotky. Stovky ďalších vysielaní nižšie už pritom nesleduje vôbec nikto.

ZDROJ | Twitch.com

Cieľom webstránky Nobody.live je náhodne vám ponúknuť práve takéto vysielania, ktorým na Twitchi pri počte aktuálnych divákov svieti nula. Po jej otvorení vám web hneď spustí náhodné vysielanie, vedľa ktorého nájdete aj oficiálny Twitch čet, prostredníctvom ktorého sa môžete dať so streamerom do reči. Ak vás aktuálne vysielanie nebaví, stačí kliknúť na tlačidlo „new streamer“.

Pod tlačidlom pre prepnutie vysielania nájdete aj filter, ktorý vám umožní zapnúť si náhodné vysielanie podľa vašej obľúbenej hry. Ak teda do filtra napíšete napríklad „Fortnite“, každý ďalší stream bude práve z tejto hry. Pre zrušenie tohto filtra stačí textové pole jednoducho vymazať a opäť kliknúť na zelené tlačidlo.

Pozrite siAppka „not less but better“ sľubuje, že vás zbaví závislosti od smartfónu

Nobody.live má jeden menší zádrhel. Keďže filter webu je nastavený na nulový počet divákov, nenájdete na ňom streamy vysielané cez programy, ktoré samé o sebe vytvárajú umelého diváka č.1. To vám však z pohľadu bežného diváka nemusí prekážať, web ponúka aj s touto „chybou“ stovky streamov, ktoré vás zabavia a zároveň vám umožnia prakticky v rozhovore 1-na-1 spoznať streamerov, z ktorých sa možné jedného dňa stanú internetové hviezdy.

Komentáre k článku