Neprepásnite možnosť zahrať si viac ako 100 hier na vašom novom smartfóne

ZDROJ | Xbox

Progamingshop spúšťa jedinečnú akciu – kúpte si Android smartfón a získajte zľavu na Xbox Game Pass Ultimate s viac ako stovkou hier, ktoré môžete drtiť vo voľnom čase. Ako to celé funguje?

Túžite po novom smartfóne, na ktorom by ste mohli hrať výborné hry s rovnakým zážitkom ako na konzole? Potom je tu Xbox Game Pass Ultimate, ktorý si môžete kúpiť až o 40 % lacnejšie pri kúpe niektorého z Android smartfónov.

ZDROJ | Progamingshop.sk

Motorola, Realme, Samsung či Xiaomi

Z rôznorodej ponuky značiek si vyberie skutočne každý a čo je najlepšie, cena nehrá rolu. Môžete siahnuť po smartfóne za 99 €, ale aj po vlajkovej lodi za 949 €.

Pri modeloch značky Samsung sa ceny pohybujú už od 129 €, pri Motorole od 109 €, pri Realme od 107 € a pri Xiaomi od 99 €. Nech už si zvolíte ľubovoľný model, automaticky k nemu získate zľavu až 40 % na službu Xbox Game Pass Ultimate. Zaň namiesto takmer 40 € zaplatíte iba 24 €. Túto službu si môžete následne aktivovať a vydrží vám na 3 mesiace neobmedzeného hrania, samozrejme s možnosťou predĺženia.

ZDROJ | Xbox

Výhodou tak je, že pokiaľ už dlhšie zvažujete výmenu smartfónu, teraz je na to ideálna možnosť, keďže okrem smartfónu získate automaticky zľavu na Xbox Game Pass Ultimate.

Na hranie cez Xbox Game Pass Ultimate stačí, aby ste si do svojho Android smartfónu nainštalovali rovnomennú aplikáciu. Tú si môžete stiahnuť bezplatne cez Google Play alebo Samsung Galaxy Store.

Pre zvýšenie pohodlia pri hraní si môžete kúpiť aj špeciálny ovládač na smartfón, ktorý sa dá kúpiť už od 12,99 €. Pokiaľ chcete však hrať profesionálne napríklad multiplayerové hry, odporúčame model Bluetooth Gamepad iPega 9129 Demon Z.

ZDROJ | Xbox

Viac ako 100 hier pre Xbox, Windows 10 PC, Android smartfón či tablet

Služba pri kúpe ponúka bohatú knižnicu hier, ktoré môžete hrať zo svojho ľubovoľného zariadenia. Máte práve obsadený televízor s konzolou? Jednoducho hrajte z nového smartfónu zo susednej izby. Alebo iba prepnite zo smartfónu na PC s nainštalovaným Windowsom.

Xbox Game Pass Ultimate vám dá nielen slobodu, ale aj bohaté možnosti hrania. Stačí iba rýchly internet, ktorý dosahuje dátové pripojenie 10 Mb/s pri sťahovaní alebo 5 GHz Wi-Fi a môžete si užívať niektorú z bohatej ponuky hier.

Zaujíma vás, aké hry v rámci Xbox Game Pass Ultimate získate? Nie sú to iba nezávislé indie hry, ale plnohodnotné AAA tituly, ktoré vás zabavia na desiatky a niektoré dokonca stovky hodín. Kompletný zoznam hier nájdete na tomto odkaze. V zozname nájdete napríklad fenomenálne RPG Fallout 4, všetky časti FPS strielačky Doom či ultra realistické závody Forza Horizon 4.

ZDROJ | Xbox

Pokiaľ ste milovníkom multiplayeru, v knižnici nechýba bohatá ponuka titulov pre viacerých hráčov, ktoré taktiež môžete hrať z pohodlia smartfónu.

Najlepšie na tom je, že služba Xbox Game Pass Ultimate nepozná hraníc a každé dva týždne sa rozširuje o nový zoznam hier, ktoré si viete zahrať. Nemusíte sa tak spoliehať iba na hry, ktorú sú v zozname teraz.

ZDROJ | Xbox

Nezabudnite na kvalitný zvuk

Prvotriedne grafické spracovanie či príbeh je iba polovica úspechu. Tú druhú tvorí kvalitný zvuk a soundtrack a priznajme si, že aj keď sa výrobcovia smartfónov snažia, zážitok zo slúchadiel smartfónové reproduktory nenahradia.

Dobrou správou je, že Progamingshop momentálne ponúka skvelé zľavy aj na herné slúchadlá a opäť je výber bohatý vrátane mostových či štuplových modelov.

Pokiaľ chcete niečo štýlové k plnohodnotnému hraniu, potom je v ponuke napríklad model headsetu iPega R006 s mikrofónom za viac ako priaznivú cenu 19,99 €. Ak však uprednostňujete skôr minimalistické štuplové slúchadlá, potom sú tu plne bezdrôtové Razer Hammerhead Pro True Wireless Earbuds, ktoré môžete okrem hrania využiť aj na bežné počúvanie hudby na cestách či telefonovanie.

Pokiaľ nechcete premeškať jedinečnú akciu získať Xbox Game Pass Ultimate k smartfónu, stačí kliknúť na tento odkaz a vybrať si jeden z desiatok perfektných smartfónov, ku ktorým automaticky získate zľavu na túto výbornú hernú službu.

ZDROJ | Xbox

Článok sme pripravili v spolupráci s Progamingshop.sk.

ZdrojProgamingshop.sk

Komentáre k článku