Našli sme 7 appiek, ktoré si musíte stiahnuť do svojho Huawei smartfónu

Potrebujete rýchle správy alebo si niečo dobré pozrieť či zahrať? Potom je tu týchto 7 slovenských aplikácií, ktoré zaženú nudu a ktoré nájdete v Huawei AppGallery.

Slováci už dávno nie sú pozadu s kvalitnými aplikáciami a hrami pre smartfóny. Huawei AppGallery ich nájdete desiatky a väčšina z nich je veľmi dobrých. My sme pre vás výber zúžili na top 7 aplikácií, o ktorých si myslíme, že patria k najlepším a nemali by vo vašom Huawei smartfóne chýbať.

4. diel nášho týždňového špeciálu sa nesie v duchu zábavy a oddychu. Odporúčame však prečítať aj predchádzajúce tri diely, ktoré sa venujú bankovým, navigačným či dopravným appkám.

Antik TV

Známy Antik je košický technologický gigant, ktorý sa okrem zdieľaných bicyklov či motoriek, venuje v prvom rade výbornej televíznej službe Antik TV. Tá dokáže cez internet prenášať obľúbené televízne stanice.

Na výber je viacero balíčkov vrátane filmového, v ktorom nájdete obľúbené kanály HBO, HBO 2 a HBO 3. Všetky tieto stanice si môžete okrem bežného televízora užiť na obrazovke smartfónu.

Pozrite siVybrali sme TOP 6 aplikácií v AppGallery na dopravu po Bratislave

Bleskovky.sk

Potrebujete mať neustály prísun informácií o tom, čo sa práve deje vo svete? Potom sú tu Bleskovky.sk – užitočná aplikácia, ktorú si v rámci AppGallery môžete stiahnuť ako tzv. rýchlu aplikáciu. Tá funguje ako odkaz na vašej ploche na stránku služby. Rozdiel je v tom, že rýchle aplikácie šetria úložisko smartfónu oproti bežným appkám a dokážu lepšie využiť obrazovku.

Bleskovky.sk, ktoré fungujú v rámci platformy Zoznam.sk, ponúkajú všetky najaktuálnejšie informácie, z ktorých si viete navyše filtrovať tie, ktoré vás najviac zaujímajú.

Bombuj

Po práci nie je nič lepšie ako si pozrieť nejaký dobrý film alebo seriál. Aplikácia Bombuj je na to ako stvorená a keďže ide o aplikáciu pre smartfóny, viete ju využiť aj na cestách napríklad v mestskej hromadnej doprave.

Väčšina seriálov či filmov je k dispozícii so slovenským či českým dabingom, no nájdeme tu aj najnovšie filmy v originálnom znení s titulkami. Každý film a seriál má okrem krátkeho popisu aj hodnotenie, takže budete aspoň vedieť, či stojí film či seriál za pozretie.

Pozrite siToto sú bankové appky, ktoré naplno fičia na smartfónoch Huawei

Minúta po minúte

Jedna z najlepších slovenských aplikácii určených na sledovanie aktuálneho spravodajstva. Aplikácia Minúta po minúte umožňuje čítať aktuálne rýchle správy, ktoré vychádzajú v rámci Denníka N. Tu nájdete čerstvé správy aj z nášho portálu TECHBOX, takže ak ste našim fanúšikom, appka Minúta po minúte by vo vašom Huawei smartfóne chýbať rozhodne nemala.

V prípade, že ide o nejakú dôležitú správu celospoločenského významu, aplikácia vám dokonca pošle push notifikáciu, takže vám žiadna dôležitá správa neujde.

Pokec

Ikonický Pokec má aj svoju vlastnú aplikáciu a to so všetkým, čo k tomu patrí. Pokec slúži na zoznamovanie a spájanie ľudí. Či už ide o tých, ktorí hľadajú vzťah, alebo jednoducho ľudí s podobnými záujmami a tých, ktorí sa chcú len tak porozprávať v online priestore.

Aplikácia disponuje rôznymi virtuálnymi miestnosťami, pri ktorých sa budete vedieť už podľa názvu rozhodnúť, či sa do nich zapojíte alebo skúsite šťastie inde.

Pozrite siViete, ktoré navigačné appky si stiahnete z AppGallery v Huawei smartfóne?

SK Rádio

Časy, kedy bolo rádio súčasťou telefónov sú už pasé. To ale neznamená, že to nemôže napraviť jedna aplikácia. SK Rádio ponúka zoznamy slovenských rádií, ktoré si môžete v priebehu niekoľkých sekúnd pustiť cez internet.

Jednotlivé rádiá si môžete ukladať medzi obľúbené či ich v rámci jednoduchého rozhrania meniť. Výhodou je, že si rádio môžete nastaviť aj ako budík na smartfóne a zobúdzať sa tak každé ráno na inú hudbu.

Zombie Hill Racing

Zoznam slovenských aplikácií na oddych uzatvárame touto chytľavou hrou od štúdia Inlogic Games. Nie je nič lepšie ako počas Halloweenu ničiť zombíkov a to na aute, ktoré si môžete vylepšovať. Presne toto ponúka hra Zombie Hill Racing.

Autu môžete napríklad kúpiť turbo či mu pridať na kapotu zbrane. Dôležité je sa dostať čo najďalej, takže musíte správne vypočítať aj zásoby benzínu. Hra je perfektne optimalizovaná aj na Huawei smartfóny a výborne sa ovláda.

Pozrite siHuawei Mate 40 Pro a Pro+ prinášajú prepracovaný dizajn, aj nové fotoaparáty

AppGallery ponúka ďaleko viac aplikácii a núdza nie je ani o rôzne svetové appky stvorené na oddych či zábavu. Príkladom je populárna sociálna sieť TikTok či hudobné streamovacie služby ako napríklad Tidal či Deezer

Článok sme pripravili v spolupráci s partnerom Huawei Technologies (Slovak) s.r.o.

Komentáre k článku