Najlepšie aplikácie za posledné tri mesiace na TECHBOX.sk

ZDROJ | Xiaomi

Počas posledných 3 mesiacov sme vám opäť priniesli množstvo recenzií aplikácií a hier. V tomto v poradí už druhom článku vám prinášame súhrn toho najlepšieho, teda aplikácií s ocenením Tip redakcie.

Lenovo VIBE K5 Note - snímka obrazovky3 Lenovo VIBE K5 Note - snímka obrazovky2

Klara: pokročilá predpoveď počasia

Aplikácia s príjemnou grafikou ponúka tvorbu každodenného zoznamu úloh smerujúceho k splneniu vami zvoleného cieľa. Autori nezabudli na implementáciu motivačných správ, napríklad prečo je dobre po zobudení vypiť aspoň pohár vody.

Pozrite siKlara: pokročilá predpoveď počasia

Klara-16 Klara-12

Dark Sword: chytľavá hra s RPG prvkami v rúšku temnoty

Sýta čierna je hlavnou farbou hry Dark Sword, v ktorej ovládate hrdinu pripomínajúceho Aresa z Injustice: Gods Among Us. Ním sa predierate množstvom nie veľmi sympatických nepriateľov s vidinou zlata a nového vybavenia.

Pozrite siDark Sword: chytľavá hra s RPG prvkami v rúšku temnoty

Dark Sword-18

Dark Sword-19

Morning Motivation – začnite deň správnym nastavením mysle

Dnes sa spoločne pozrieme na prvý výtvor mladého slovenského vývojára Marek Slávika, ktorý vytvoril jednoduchú aplikáciu s veľmi zaujímavým účelom. Chce vám totiž spríjemniť deň hneď zrána.

Pozrite siMorning Motivation – začnite deň správnym nastavením mysle

Morning Motivation iOS 5 Morning Motivation iOS 3

UNCHARTED Fortune Hunter: puzzle hra s množstvom obsahu.

Spoločnosť Sony v súvislosti s prichádzajúcim štvrtým dielom UNCHARTED vydala hru UNCHARTED Fortune Hunter. Hra s podobnými vlastnosťami ako Lara Croft GO, avšak dostupná bezplatne.

Pozrite siUNCHARTED Fortune Hunter: puzzle hra s množstvom obsahu.

UNCHARTED Fortune Hunter-14 UNCHARTED Fortune Hunter-12

Expense IQ: majte prehľad vo svojich výdavkoch a príjmoch

V druhej polovici mája sme vám priblížili bankové aplikácie, ktorých komplexnosť vyhovie hádam všetkým používateľom. Pre tých ostatných tu je appka Expense IQ, ktorá vám ukáže, kde a koľko míňate a nezabudne ani na nezaplatené faktúry

Pozrite siExpense IQ: majte prehľad vo svojich výdavkoch a príjmoch

Expense IQ-27 Expense IQ-25

Globo – svetový čas trochu inak

Takmer každý smartfón v súčasnosti disponuje možnosťou zobrazenia svetového času. Jednoducho si tak viete zobraziť aktuálny čas kdekoľvek na svete. Naša dnešná aplikácia však na to ide trochu inak.

Pozrite siGlobo – svetový čas trochu inak

Globo 3 Globo 4

Mix’n’Connect: podarená puzzle hra s jednoduchým dizajnom

Ak vás už nebavia Sci-Fi alebo FPS hry prerobené do mobilnej verzie, skúste niečo jednoduché s príjemnou grafikou. Mix’n’Connect s aktuálne len stovkami stiahnutí patri medzi kvalitné logické hry, ktoré od vás nechcú každé euro.

Pozrite siMix’n’Connect: podarená puzzle hra s jednoduchým dizajnom

Mix'n'Connect-19 Mix'n'Connect-20

MORECAST vás už bude varovať aj pred búrkou

O aplikácii MORECAST sme vás informovali už minulý rok. Jedná sa o veľmi dobrú aplikáciu na predpoveď počasia, ktorá je dostupná pre Android a iOS smartfóny. Teraz sa však aplikácia dočkala dôležitej aktualizácie.

Pozrite siMORECAST vás už bude varovať aj pred búrkou

MORECAST TB2 4 morecast_05

eVýsledky: povinnosť každého športového fanúšika

Aktuálne už pomerne rozšírená aplikácia eVýsledky patrí na slovenskom Google Play obchode k top športovým aplikáciám. Ak ju ešte nemáte a často sledujete aktuálne výsledky, po prečítaní recenzie pravdepodobne zmeníte názor.

Pozrite sieVýsledky: povinnosť každého športového fanúšika

eVýsledky-23 eVýsledky-22

Smart Merge – už žiadne duplicitné kontakty

Ak sa pozriete do svojho zoznamu kontaktov, určite tam aj vy nájdete niekoľko duplikátov. Často sa totiž stane, že si rovnaké telefónne číslo uložíte pod rôznymi menami a podobne. Naša dnešná aplikácia vám pomôže zbaviť sa duplikátov navždy.

Pozrite siSmart Merge – už žiadne duplicitné kontakty

Smart Merge 9 Smart Merge 6

Dohliadač – všetky letáky už môžete mať aj na svojom iPhone

Koncom minulého roka sme vám predstavili unikátnu slovenskú aplikáciu, ktorá slúži na sledovanie aktuálnych letákov. Aplikácia Dohliadač však v tej dobe bola dostupná len pre smartfóny s operačným systémom Android. To sa však nedávno zmenilo.

Pozrite siDohliadač – všetky letáky už môžete mať aj na svojom iPhone

Dohliadac iOS 10 Dohliadac iOS 2

Yoga Studio – cvičenia pre začiatočníkov, ale aj pokročilých

Táto aplikácia slúži nielen milovníkom jogy, ale aj všetkým používateľom, ktorí si chcú oddýchnuť od stresu pomocou niekoľkých jednoduchých telesných, alebo dychových cvičení. Koľko času joge venujete je pritom úplne na vás.

Pozrite siYoga Studio – cvičenia pre začiatočníkov, ale aj pokročilých

Yoga Studio iOS 9 Yoga Studio iOS 8

Množstvo ďalších zaujímavých recenzií nájdete v našom aktuálnom čísle TECHBOX a jeho starších vydaniach. Na nasledujúci sumár sa môžete tešiť o ďalšie tri mesiace.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku