Najlepšie aplikácie za posledné tri mesiace na TECHBOX.sk

ZDROJ | Sony

Počas posledných 3 mesiacov sme vám opäť priniesli množstvo recenzií aplikácií a hier. V tomto v poradí už treťom článku vám prinášame súhrn toho najlepšieho, teda aplikácií s ocenením Tip redakcie.

Magic Launcher Pro – spúštajte svoje appky z widgetu

Aj napriek tomu, že widgety nie sú v prípade iOS také používané, ako v prípade konkurenčného Androidu, nájde sa niekoľko, ktoré určite stoja za vyskúšanie. Jedným z nich je napríklad aj widget Magic Launcher Pro.

Pozrite siMagic Launcher Pro – spúštajte svoje appky z widgetu

magic-launcher-pro-1 magic-launcher-pro-10

Éčka – naučte sa rozlišovať zdravé od tých škodlivých

Potraviny už nie sú tým, čo bývali kedysi. Rôzne konzervanty, náhrady či urýchľovače rastu. Je nemožné, aby sme si pamätali všetky veci, ktoré nášmu telu neprospievajú. Ak však chceme žiť aspoň sčasti zdravo, mali by sme o nich mať prehľad. Éčka sú nástrojom na ich sledovanie.

Pozrite siÉčka – naučte sa rozlišovať zdravé od tých škodlivých

ecka ecka-4

Medium – blog vám šitý na mieru

Internet je pre mňa okrem zdroja zábavy hlavne miesto nekonečných informácii. Je jedno, čo koho zaujíma. Každý si na ňom nájde to svoje. Niekedy treba hľadať trochu viac, inokedy menej. Medium je blogovacia sociálne sieť, ktorá vyhľadáva zaujímavé príspevky na základe používateľom určených záujmov.

Pozrite siMedium – blog vám šitý na mieru

medium-6 medium-3

WiseDay – nebojte sa, sova to naplánuje za vás

Dnešná doba je pomerne uponáhľaná a tak sa nie je možné čudovať, že v App Store nájdete množstvo aplikácií, ktoré vám plánovanie dňa chcú uľahčiť. Jednou z nich je aj aplikácia WiseDay.

Pozrite siWiseDay – nebojte sa, sova to naplánuje za vás

wiseday-scrceen-7 wiseday-scrceen-2

Quora – najlepšia odpoveď na každú otázku

Internet sa stal súčasťou nášho života. Postupom času je však stále viac využívaný hlavne na sociálne siete. Aplikácia Quora vám pomôže tráviť čas na internete efektívnejšie, a to bez toho, aby ste si to uvedomovali.

Pozrite siQuora – najlepšia odpoveď na každú otázku

Quora 2 Quora 4

Dora is counting to 10 – využite iPad na slobodnú edukáciu

Nie je tajomstvom, že iPady si našli svoje miesto aj pri vyučovaní. Častokrát sa však jedná len o interaktívne spracovanie už existujúcich učebníc a kníh. Dora is counting to 10 slúži tiež na učenie, ale ide na to úplne inak.

Pozrite siDora is counting to 10 – využite iPad na slobodnú edukáciu

Dora is counting to 10 4 Dora is counting to 10 7

Fleksy – najrýchlejšia klávesnica na svete

Prednedávnom sme vám priniesli recenziu na klávesnicu SwiftKey. Priniesla pokročilé funkcie, no so slovenčinou si stále nerozumie. Ja osobne ale používam Fleksy už viac ako rok a musím povedať, že sú chvíle, keď na nej píšem radšej, ako na počítači.

Pozrite siFleksy – najrýchlejšia klávesnica na svete

telegram-5 telegram-4

Coffee.cup.guru – spravte si tú najlepšiu kávu sami doma

Aj vy patríte ku kávičkárom, ktorí si radi vychutnajú unikátne receptúry a spôsoby prípravy kávy? Ak je vaša odpoveď áno, máme pre vás tip na aplikáciu, ktorá vám umožní vytvoriť si lahodnú kávu v domácich podmienkach.

Pozrite siCoffee.cup.guru – spravte si tú najlepšiu kávu sami doma

coffee cup guru 8 coffee cup guru 9

Microsoft Pix – umelá inteligencia už aj vo fotoaplikácií pre iOS

Microsoft má síce svoj vlastný operačný systém Windows 10, ktorý má pre všetky možné zariadenia, vrátane telefónov. Napriek vlastnému systému, ale stále vydáva nové a nové aplikácie pre Android a iOS.

Pozrite siMicrosoft Pix – umelá inteligencia už aj vo fotoaplikácií pre iOS

Pix 10 Pix 5

gTask Pro – Google Tasks aj na iPhone a bez problémov

Operačný systém iOS má v sebe zabudovanú veľmi užitočnú aplikáciu Pripomienky, ktorá ponúkne jednoduché vytváranie pripomienok a ich triedenie do samostatných zoznamov. Ak vám však z akéhokoľvek dôvodu táto aplikácia nevyhovuje, vyskúšajte gTask Pro.

Pozrite sigTask Pro – Google Tasks aj na iPhone a bez problémov

gTask Pro 10 gTask Pro 8

Pokémon GO – zábavka, ktorej podľahnete

V lese, v centre mesta, pri kostoloch – sú všade. Svet zachvátili Pokémoni a ľudia tejto zábave doslova prepadli. Pokémon GO je fenomén, ktorý rozhodne treba vyskúšať. Ak vás nechytí, stačí ho odinštalovať.

Pozrite siPokémon GO – zábavka, ktorej podľahnete

Pokemon GO2 Pokemon GO7

Množstvo ďalších zaujímavých recenzií nájdete v našom aktuálnom čísle TECHBOX a jeho starších vydaniach. Na nasledujúci sumár sa môžete tešiť o ďalšie tri mesiace.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku