Ako výrazne ušetriť pri kúpe nových spotrebičov?

ZDROJ | Pixabay

Aj vy máte pocit, že vám domáce spotrebiče už dosluhujú, neladia s interiérom a neposkytujú to, čo tie najmodernejšie? Ponúk je veľa, mnoho z nich aj v zaujímavých zľavách. Avšak nikto neprekoná možnosť ušetriť až 320 eur. O čo presne ide?

Ak rozmýšľate nad kúpou novej práčky, sušičky alebo chladničky, určite vám príde vhod najnovšia akcia od Samsungu. Známy výrobca totiž spustil kampaň na vybrané modely, kde formou cashbacku získate slušný peniaz. Ešte viac môžete ušetriť, ak sa rozhodnete kúpiť dva a viac spotrebičov.

ZDROJ | ESET

Ako na to?

Dôležité je vedieť, že akcia platí od 6. septembra do 31. októbra, alebo do vypredania zásob. Vzťahuje sa na vybrané modely práčok, sušičiek, kombinovaných práčok so sušičkou a chladničiek. Štandardný bonus je 40 eur až 80 eur, avšak pri kúpe dvoch alebo troch produktov naraz získate na ten druhý a tretí produkt ďalší bonus po 40 eur.

Ak sa napríklad rozhodnete pre parnú práčku WW80T534DAW/S7 a sušičku DV80T5220AW/S7, získate bonus 80 eur a k nemu navyše ešte 40 eur za nákup dvoch produktov naraz.

ZDROJ | Samsung

Maximálne je takto možné ušetriť až 320 eur pri kúpe troch produktov naraz! Je to naozaj neprekonateľná zľava, ktorú nemáte šancu získať nikde inde. Podmienkou však je, aby ste mali tieto spotrebiče na jednej účtenke, tak na to nezabúdajte.

Po nákupe spotrebičov sa musíte do 14. dní zaregistrovať na stránke Samsungu, nahrať tam kópiu účtenky, fotografie výrobných štítkov. Po overení registrovaných údajov bude na váš účet poslaná príslušná výška cashabcku. Domáce spotrebiče si môžete vybrať priamo v e-shope samsung.sk alebo u vybraných partnerov.

ZDROJ | Samsung

Aké spotrebiče sú v akcii?

Perfektne môžete teraz nakúpiť špičkovú parnú práčku QuickDrive. Inovatívna technológia sa postará nielen o úsporu energie, ale i času prania. Špeciálne dvierka AddWash vám umožnia hocikedy počas pracieho cyklu doplniť zabudnutú bielizeň.

ZDROJ | Samsung

Za zmienku stojí kombinovaná práčka so sušičkou QuickDrive. Má invertorový motor s mimoriadne tichým chodom, vyšším výkonom pri menšej spotrebe oproti bežným motorom.

V akcii je tiež aj sušička QuickDrive s technológiou Air Wash. Dokáže osviežiť vašu bielizeň a zbaviť prípadného pachu. Počas cyklu Quick Dry 35′ vás doslova zaskočí jeho rýchlosť, dokáže usušiť várku bielizne len za 35 minút! Ak používate bežnú sišičku, viete, že ide o úžasnú úsporu času.

ZDROJ | Samsung

Viete, že…

QuickDrive je inovatívna technológia používaná na práčkach Samsung? Znižuje čas trvania pracieho cyklu zaistením rovnakého výsledku. QuickDrive obsahuje Q-Drum, zariadenia vybavené týmto systémom majú hlavný bubon a dosku na zadnej strane.

Akcia sa vzťahuje aj na vstavané chladničky s mrazničkou a „americké“ 2-dverové chladničky s obrovským využiteľným priestorom 652 litrov. Ich nezávislé chladenie a mrazenie Twin Cooling Plus sa stará o rozdielne chladenie pre odlišné druhy potravín.

Americká chladnička Side-by-Side 634 l RS67A8811B1/EF, séria RS8000.ZDROJ | Samsung

Bonus získate aj pri kúpe chladničiek Bespoke s prispôsobiteľným dizajnom.

Spotrebičov je v akcii podstatne viac, ich zoznam a parametre nájdete na tejto webstránke Samsung. Všetky chladničky majú beznámrazovú technológiou True No Frost a izoláciu SpaceMax, vďaka ktorej majú zariadenia oveľa tenšie steny a tým pádom ponúknu väčší vnútorný priestor.

Pozrite siPrečo je Samsung Galaxy Z Fold3 5G smartfón, ktorý už nepustíte z rúk?

Nezabudnite sa do 14 dní od kúpy nových spotrebičov prihlásiť a zaregistrovať na stránke Samsungu. Pripomíname, že akcia platí len do vypredania zásob a na jeden uskutočnený nákup.

Článok sme pripravili v spolupráci s partnerom Samsung Slovensko.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku