AKO legálne počúvať hudbu a sledovať filmy online

Súčasná mladá generácia väčšinou už ani netuší, čo sú to audio alebo videokazety. Predpokladá sa, že budúcnosť nebude patriť ani CD, DVD alebo Blu-ray diskom. Všetko dôležité bude totiž k dispozícii online. Ako však legálne počúvať hudbu a sledovať filmy? Tak to sa dozviete v novej časti série videí NAY manuál.

Už dnes si môžeme gro všetkých svetových skladieb či albumov vypočuť kdekoľvek online, a to isté platí aj pre filmy, ktoré sú dnes už taktiež dostupné online. Navyše je všetko vďaka streamovacím službám úplne legálne.

Počúvanie hudobných skladieb online nie je žiadnou veľkou novinkou. Najznámejšie streamovacie hudobné služby totiž vznikli už pred viac ako 10-timi rokmi. Avšak až rýchle dátové pripojenie, a to najmä mobilné 4G siete, z nich stvorilo služby, ktoré dnes môžeme používať kdekoľvek a kedykoľvek.

Tak ako pri hudobných skladbách, aj pri videu existujú streamovacie služby, kde za mesačný poplatok získate prístup k rozsiahlej databáze filmov či seriálov. Sledovanie filmov alebo seriálov online je pritom mimoriadne pohodlné, stačí si vyhľadať obľúbený žáner a ihneď máte na výber tisícky ponúk aj s detailnými informáciami.

Viac sa už dozviete v ďalšej časti série NAY manuál.

https://www.youtube.com/watch?v=ZJDUgEs26mQ

ZdrojNAY

Komentáre k článku