Kávovar Saeco PicoBaristo SM5479 je teraz v predaji so zľavou ako nikdy!

ZDROJ | Philips

Viete si vychutnať kvalitnú kávu, no vždy po ňu musíte ísť do kaviarne? Predstavte si, že by ste si špičkovú kávu mohli dopriať aj doma z vlastného kávovaru, ktorý nebude stáť pomaly toľko, ako váš mesačný príjem. Našli sme totiž špičkový kávovar Saeco PicoBaristo SM5479 za najnižšiu cenu akú kedy mal. Kúpite ho za necelých 500 €.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Áno, ani 500 € nie je malá suma, no oproti pôvodnej cene 899 je to viac ako priaznivá cena. Navyše, ak každý deň máte kávu v kaviarni, ani nie za rok máte kávovar zaplatený. Bavíme sa pritom o špičkovom poloautomatickom kávovare od renomovanej spoločnosti (Philips/Saeco), ktorý vám na jeden dotyk spraví 10 rôznych kávových nápojov.

ZDROJ | Philips

Základom je kvalitné espresso, double espresso, ristretto, či caffé lungo, ale aj latte macchiato, caffé crema, alebo americano či capuccino. Plusom je možnosť robiť dva kávy naraz s funkciou CaféDuo.

Na mliečne nápoje je k dispozícii samostatná nádobka na mlieko s možnosťou umývania v umývačke riadu, no pokojne ju môžete odložiť do chladničky spolu s mliekom.

ZDROJ | Philips

Všetko si volíte pomocou tlačidiel a malého LED displeja. Samozrejmosťou je možnosť voľby veľkosti kávy, ale aj jej intenzity či teploty. Presne tak, ako to máte radi. Navyše nechýba ani možnosť uloženia nastavenia, takže každú ďalšiu obľúbenú kávu si pripravíte jediným dotykom.

Obrovskou výhodou kávovaru Saeco PicoBaristo SM5479 je možnosť použiť aj mletú kávu, nielen zrnkovú. Zrnková je zrnková, no ak si omylom kúpite mletú, alebo vám niekto už mletú donesie, môžete využiť aj tú. Na tú najlepšiu kávu je v nádobke na vodu (1,8 l) aj vodný filter, takže káva nebude znehodnotená vodným kameňom a inými zložkami vody.

Na zrnkovú kávu sú pripravené keramické mlynčeky, ktorých hrubosť, resp. jemnosť je možné nastaviť v 10 stupňoch. Mlynčeky majú vydržať 20 000 káv.

ZDROJ | Philips

Kávovar síce patrí do minulého roka, no nechýba mu prakticky nič. Kávovar nepotrebuje farebný LCD displej, ale kvalitné spracovanie a funkcie. Napríklad aj jednoduché čistenie, aby vydržal čo najdlhšie. To Saeco PicoBaristo SM5479 má, prakticky všetko dôležité vnútro je možné vybrať a umyť pod tečúcou vodou, ostatné zas v umývačke riadu.

ZDROJ | Philips

Tento kúsok je aktuálne v predaji aj na Slovensku za cenu ako nikdy. Saeco PicoBaristo SM5479 si teraz môžete kúpiť so zľavou 44,5 % od 499 € aj na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

 

Komentáre k článku