Huawei Watch GT 2e s 2-týždňovou výdržou teraz so zľavou takmer 45 %!

Huawei tento týždeň predstavil nové smart hodinky Watch GT 3, ktoré nepochybne zaujmú dizajnom i funkciami. Ak sa vám ale nepozdáva ich cena presahujúca dve stovky eur, obhliadnuť sa môžete aj za minuloročným modelom Watch GT 2e. Jeho cena už totiž medzičasom klesla o 44,8 %.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Smart hodinky ponúkajú z roka na rok čoraz viac funkcií, čo sa však v konečnom dôsledku podpisuje pod ich výdrž batérie. Ak patríte medzi tých, ktorí nechcú hodinky nabíjať každý deň, prípadne hodinky vyťahujete iba príležitostne pred tréningom, Huawei Watch GT 2e sú pre vás ako stvorené.

Na jedno nabitie tento model vydrží až dva týždne a to aj napriek tomu, že ponúka 1,39“ AMOLED displej, sledovanie pohybu, spánku, športových aktivít, polohy pomocou GPS, či dokonca meranie hladiny kyslíka v krvi (SpO2).

Dizajn a štýl Huawei Watch GT 2e si môžete prispôsobiť pomocou vlastných remienkov a rôznych ciferníkov vhodných na každý deň, oslavy, aj šport. Keď už spomíname pohyb, hodinky potešia 85 špeciálnymi cvičebnými režimami od behu cez tanec až po horolezectvo.

Hoci ide o smart hodinky od Huawei, spárovať ich môžete s akýmkoľvek smartfónom s operačným systémom Android 4.4 alebo novším, ako aj iOS od verzie 9.0. Pre plné využitie ich potenciálu vám postačí inštalácia aplikácie Huawei Health, ktorá vám poskytne komplexný pohľad na vaše zdravie.

Huawei Watch GT 2e stáli v čase písania našej recenzie počas minuloročného septembra 179,00 €, dnes si ich už môžete kúpiť o 44,8 % lacnejšie len za 98,80 €. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku