Hľadáme inteligentné hodinky v ankete Mobil roka 2020 powered by O2

Už ste hlasovali v ankete Mobil roka 2020 powered by O2? Môžete to rýchlo napraviť a zároveň vyhrať hodnotné ceny. Dnes si predstavíme kategóriu Inteligentné hodinky roka 2020.

Anketa Mobil roka powered by O2 je tu s nami už 14. rok a každoročne sú v tejto ankete vyberaní len tí najlepší z najlepších. Ocenenie Inteligentné hodinky roka za minulý rok získali Apple Watch Series 5. Apple nechýba ani tento rok, rovnako ako ďalší špičkoví výrobcovia.

HLASOVAŤ MÔŽETE TU!

Pozrite siVyhrajte skvelé ceny vďaka ankete Mobil roka 2020 powered by O2

Aby ste si vedeli lepšie vybrať svojho favorita, postupne vám predstavíme všetky nominované zariadenia a jednotlivé kategórie v rámci ankety Mobil roka 2020 powered by O2.

Pokiaľ sa zapojíte do hlasovania na stránke www.mobilroka.sk, môžete zároveň vyhrať skvelé ceny. Každým hlasom v ankete navyše pošlete päť centov na dobrú vec. Hlasovať môžete do 21. februára 2021.

Pozrite siHľadáme výhodný mobil roka 2020

Hlasovaním v ankete sa automaticky zaradíte do súťaže o perfektný tablet Lenovo Yoga Smart Tab od O2 či výborné smartfóny Motorola moto G9 power, Xiaomi Mi 10T Lite 5G či Realme 7 5G. Vyhrať však môžete aj párty reproduktor JBL Xtreme 3, robotický vysávač iRobot Roomba Combo či ochranu proti vírusom od ESET-u.

 

Pozrite si nominované produkty Mobil roka 2020 powered by O2 v kategórii Inteligentné hodinky roka 2020:

Apple Watch Series 6

ZDROJ | Apple

Nová generácia hodiniek Apple Watch bude patriť medzi hlavných favoritov tohtoročnej ankety Mobil roka 2020 powered by O2, pretože bude chcieť nadviazať na úspech svojho predchodcu. Novinka prináša dobre známy dizajn a niekoľko vylepšení – meranie okysličenia krvi, výkonnejší procesor, rýchlejšie nabíjanie, podporu technológie UWB či 2,5× jasnejší always-on displej. Aj nové Apple Watch je možné používať iba s iPhonmi, pričom sú k dispozícii vo viacerých prevedeniach a v dvoch veľkostiach.

Fitbit Versa 3

ZDROJ | Fitbit

Fitbit Versa sú obľúbené fitness hodinky značky Fitbit. Zaujmú kompaktným štvorcovým displejom a dobrým pomerom medzi fitness funkciami a funkciami prepojenia s telefónom a výdržou batérie. Novinkou modelu Versa 3 je zabudovaný GPS senzor, čo ocenia bežci a používatelia, ktorí sa chodia bicyklovať bez telefónu a chcú si detailne zaznamenať svoj výkon a prejdenú trasu. Hodinky ponúkajú kvalitný OLED displej, rýchle nabíjanie a podporu bezkontaktných platieb.

Honor Watch GS Pro

ZDROJ | Honor

Hodinky Honor Watch GS Pro zaujmú odolnou konštrukciou, ktorá spĺňa vojenské štandardy odolnosti. Hodinky sú teda určené používateľom, ktorí majú obavy, či by bežné inteligentné hodinky prežili turistiku v náročnom teréne alebo lezenie po skalách. Watch GS Pro vynikajú aj dlhou výdržou až 25 dní, resp. 100 hodín používania GPS. Hodinky takisto ponúkajú pokročilé monitorovanie cvičenia a životného štýlu a disponujú jasným 1,39-palcovým AMOLED displejom.

Huawei Watch GT2 Pro

ZDROJ | Huawei

Huawei dotiahol dizajn svojich inteligentných hodiniek k dokonalosti a Watch GT2 Pro patria medzi najkrajšie inteligentné hodinky na trhu. Ich základom je titánové telo, keramické zadné puzdro a zafírové sklíčko. Prémiová konštrukcia a elegantný dizajn sú hlavným lákadlom, hodinky však ponúkajú aj pokročilé monitorovanie cvičenia a životného štýlu a nadštandardnú výdrž na batériu až 14 dní. Novinkou je bezdrôtové nabíjanie.

Garmin Instinct Solar

ZDROJ | Garmin

Garmin Instinct sú všestranné a mimoriadne odolné inteligentné hodinky, ktoré spĺňajú vojenské štandardy odolnosti. Unikátnou vlastnosťou modelu Solar je podpora solárneho nabíjania, ktorá umožňuje predĺžiť výdrž batérie až na 40 dní – v prípade režimu Battery Saver ich môžete dokonca používať neustále bez nabíjania. Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli pohodlne používať aj v rukaviciach, ponúkajú zabudovaný GPS senzor a pokročilé monitorovanie aktivity a zdravia.

Pozrite siSúboj Samsung Galaxy Watch3 vs Apple Watch Series 5

Samsung Galaxy Watch 3

ZDROJ | Samsung

Hodinky Samsung Galaxy Watch 3 kombinujú prémiové spracovanie, tradičný dizajn hodiniek, pokročilé inteligentné funkcie a monitorovanie zdravia. Unikátnym dizajnovým prvkom je otočná luneta, ktorá umožňuje pohodlné ovládanie hodiniek. Unikátnymi funkciami sú meranie tlaku a EKG, ktoré budú od marca 2021 dostupné aj na Slovensku. Galaxy Watch 3 sú teda ideálnymi hodinkami pre všetkých používateľov, ktorí hľadajú hodinky s tradičným dizajnom a zároveň vyžadujú aj pokročilejšie funkcie, než je len zobrazovanie notifikácií z telefónu. Galaxy Watch 3 si rozumejú so všetkými Android telefónmi a tiež aj s iPhonom.

Suunto Traverse Alpha Stealth

ZDROJ | Suunto

Suunto Traverse Alpha Stealth disponujú odolnou konštrukciou, ktorá spĺňa vojenské štandardy a špeciálnymi režimami zameranými na turistiku, poľovanie a rybolov. Ich lákadlom sú topografické mapy Suunto Movescount či predpoveď počasia s hlásením búrok. Takisto obsahujú zabudovaný GPS senzor, pokročilú odolnosť voči vode a potešia dlhou výdržou batérie. Hodinky ponúkajú funkcie, ako je spätné zobrazenie trasy v reálnom čase, sledovanie rýchlosti, vzdialenosti a výšky.

Xiaomi Mi Watch

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi Mi Watch majú okrúhly AMOLED displej s jasom 450 nitov. Ponúkajú 117 režimov cvičenia, zabudovaný GPS senzor, meranie okysličenia krvi a spánku a odolnosť voči vode. Ich výdrž dosahuje až 16 dní na jedno nabitie a vďaka nízkej cene ide o skvelú voľbu pre každého, kto hľadá inteligentné hodinky s dôrazom na monitorovanie aktivity a s atraktívnym pomerom cena/výbava.

Pozrite siHľadáme špičkový mobil roka 2020

Pomoc najslabším

Hlasovať v ankete Mobil roka 2020 powered by O2 sa oplatí. Za každý hlas pošleme, rovnako ako minulý rok, peknému banskobystrickému projektu Neónka päť centov. Keď vás bude desaťtisíc, darujeme detským pacientom so závažnými ochoreniami elektroniku v hodnote 500 eur, ak dvadsaťtisíc, darujeme občianskemu združeniu Neónka v Banskej Bystrici veci v hodnote 1000 eur. Tak neváhajte do našej ankety zapojiť aj vašich známych a kamarátov.

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk.

ZdrojMobil roka 2020 powered by O2

Komentáre k článku