Hľadáme gadget roka v ankete Mobil roka 2020 powered by O2

Už ste hlasovali v ankete Mobil roka 2020 powered by O2? Môžete to rýchlo napraviť a zároveň vyhrať hodnotné ceny. Dnes si predstavíme kategóriu Gadget roka 2020.

Anketa Mobil roka powered by O2 je tu s nami už 14. rok a každoročne sú v tejto ankete vyberaní len tí najlepší z najlepších. Ocenenie Gadget roka za rok 2019 získala elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter. Xiaomi nechýba ani tento rok, rovnako ako ďalší špičkoví výrobcovia – Arlo, Infocar, Bose, DJI, GoPro, iRobot a JBL.

HLASOVAŤ MÔŽETE TU!

Pozrite siVyhrajte skvelé ceny vďaka ankete Mobil roka 2020 powered by O2

Aby ste si vedeli lepšie vybrať svojho favorita, postupne vám predstavíme všetky nominované zariadenia a jednotlivé kategórie v rámci ankety Mobil roka 2020 powered by O2.

Pokiaľ sa zapojíte do hlasovania na stránke www.mobilroka.sk, môžete zároveň vyhrať skvelé ceny. Každým hlasom v ankete navyše pošlete päť centov na dobrú vec. Hlasovať môžete do 21. februára 2021.

Pozrite siHľadáme Bluetooth reproduktor v ankete Mobil roka 2020 powered by O2

Hlasovaním v ankete sa automaticky zaradíte do súťaže o perfektný tablet Lenovo Yoga Smart Tab od O2 či výborné smartfóny Motorola moto G9 power, Xiaomi Mi 10T Lite 5G či Realme 7 5G. Vyhrať však môžete aj párty reproduktor JBL Xtreme 3, robotický vysávač iRobot Roomba Combo či ochranu proti vírusom od ESET-u.

Pozrite si nominované produkty Mobil roka 2020 powered by O2 v kategórii Gadget roka 2020:

Arlo Pro 3 Floodlight

ZDROJ | Arlo

Multifunkčná bezdrôtová kamera Floodlight si poradí s temnotou vďaka jasným LED diódam, pričom integrovaná 2K kamera umožní sledovať živé video vo vysokom rozlíšení. Ponúka 160° pozorovací uhol a dvojpásmový zvuk, ktorý zaručí, že sa môžete s návštevníkmi na diaľku porozprávať. Nechcených návštevníkov zasa môže odplašiť vstavaná siréna. Na prepojenie s mobilom poslúži šikovná apka Arlo s množstvom podrobných nastavení.

bikeAngel 2

ZDROJ | Infocar

Inteligentný systém bikeAngel 2 slúži pre monitorovanie a stráženie bicyklov či motoriek. BikeAngel s alarmom a GPS trackerom pochádza od slovenských vývojárov. Funguje nielen ako vzdialený alarm, ktorý dokonale zabezpečí váš bicykel proti krádeži, ale po prepojení s mobilnou aplikáciou zároveň dokáže v prípade nehody alebo pádu poslať blízkemu kontaktu správu s presnou polohou.

Bose Frames

ZDROJ | Bose

Unikátne slnečné okuliare Bose Frames v unisex dizajne so zabudovanými reproduktormi v nožičkách okuliarov a integrovaným mikrofónom, poslúžia aj na Bluetooth hovory cez spárovaný telefón. Ochránite svoje oči pred UV žiarením a zároveň môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu. Batéria ponúka výdrž až 3,5 hodiny na jedno nabitie. Okuliare BOSE Frames Alto sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov. Nechýba mobilná aplikácia Bose Connect.

DJI Pocket 2

ZDROJ | DJI

DJI Pocket 2 je nástupcom modelu DJI Osmo Pocket. Napriek kompaktným rozmerom ponúka vysoké rozlíšenie a kvalitné videá. Disponuje 3-osou stabilizáciou obrazu, vďaka ktorej dokáže nahrávať plynulé videá v pohybe. Svoje spomienky zaznamenáte formou fotografií v 64 Mpx rozlíšení, videá zhotovíte v 4K 60 fps. 8-násobný digitálny zoom vám pomôže s priblížením detailov. Na rukoväti sú umiestnené štyri mikrofóny. Kvalitný zvuk zabezpečí technológia DJI Matrix Stereo.

GoPro HERO9

ZDROJ | GoPro

Špičková outdoorová kamera ponúka video záznam až 5K 30 fps, ostré 20 Mpx fotografie a stabilizáciu obrazu Hypersmooth 3.0 s funkciou zamknutia horizontu. Nový predný displej je určený pre živý náhľad obrazu a selfie zábery, väčší zadný, dotykový displej, disponuje prepracovaným ovládaním. Nechýba spomalené video s 240 fps.

iRobot Roomba Combo

ZDROJ | Roomba

Smart robotický vysávač zároveň aj umýva, všetko jedným ťahom. Spája v sebe výkonné vysávanie a mopovanie pre udržanie každodennej čistoty. Prach, špinu a väčšie nečistoty z pevných podláh a kobercov povysáva pomocou hlavnej kefy a výkonného vysávania. Bočné kefy vymetajú nečistoty a prach v kútoch a pozdĺž stien.

Dávkovanie vody ovláda elektronické čerpadlo, ktoré u konkurencie nenájdeme. Počas upratovania zabezpečuje konštantnú úroveň vlhkosti na špeciálnej handričke z mikrovlákna. Aplikácia iRobot Home umožňuje spustiť vysávanie alebo nastaviť týždenný plán.

JBL PartyBox On-The-Go

ZDROJ | JBL

Reproduktor JBL PartyBox On-The-Go vám pomocou 100 W výkonného zvuku JBL Pro Sound synchronizovaného s oslnivou svetelnou show umožní vidieť, počuť a cítiť rytmus. Svoje srdcovky môžete spievať pomocou bezdrôtových mikrofónov JBL alebo použite vstup pre nástroje a zahrajte si spolu s priateľmi. S otváračom na fľaše, čalúneným ramenným popruhom, dobíjateľnou batériou a ochranou proti striekajúcej vode triedy IPX4, má reproduktor JBL PartyBox On-The-Go všetko, čo budete potrebovať na parádny večierok.

Xiaomi Electric Scooter Pro 2

ZDROJ | Xiaomi

Elektrická kolobežka poslúži na rýchly a jednoduchý presun po meste. Váži iba 14,5 kg a do auta či MHD ju zložíte v priebehu pár sekúnd. Unesie až 100 kg, dosahuje rýchlosť 25 km/h a na jedno nabitie môžete prejsť až 45 kilometrov. Pri dlhších jazdách oceníte tempomat. Je vybavená výkonnou prednou brzdou, E-ABS, 8,5“ protišmykovými kolesami a dotykovým displejom so základnými informáciami o jazde, stave batérie a jazdných režimoch. S telefónom ju prepojíte pomocou Bluetooth a aplikácie Mi Home, ktorá zabezpečuje aktualizácie softvéru.

Pomoc najslabším

Hlasovať v ankete Mobil roka 2020 powered by O2 sa oplatí. Za každý hlas pošleme, rovnako ako minulý rok, peknému banskobystrickému projektu Neónka päť centov. Keď vás bude desaťtisíc, darujeme detským pacientom so závažnými ochoreniami elektroniku v hodnote 500 eur, ak dvadsaťtisíc, darujeme občianskemu združeniu Neónka v Banskej Bystrici veci v hodnote 1000 eur. Tak neváhajte do našej ankety zapojiť aj vašich známych a kamarátov.

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk.

ZdrojMobil roka 2020 powered by O2

Komentáre k článku