Hľadáme Bluetooth reproduktor v ankete Mobil roka 2020 powered by O2

Už ste hlasovali v ankete Mobil roka 2020 powered by O2? Môžete to rýchlo napraviť a zároveň vyhrať hodnotné ceny. Dnes si predstavíme kategóriu Bluetooth reproduktor roka 2020.

Anketa Mobil roka powered by O2 je tu s nami už 14. rok a každoročne sú v tejto ankete vyberaní len tí najlepší z najlepších.

HLASOVAŤ MÔŽETE TU!

Pozrite siVyhrajte skvelé ceny vďaka ankete Mobil roka 2020 powered by O2

Aby ste si vedeli lepšie vybrať svojho favorita, postupne vám predstavíme všetky nominované zariadenia a jednotlivé kategórie v rámci ankety Mobil roka 2020 powered by O2.

Pokiaľ sa zapojíte do hlasovania na stránke www.mobilroka.sk, môžete zároveň vyhrať skvelé ceny. Každým hlasom v ankete navyše pošlete päť centov na dobrú vec. Hlasovať môžete do 21. februára 2021.

Hlasovaním v ankete sa automaticky zaradíte do súťaže o perfektný tablet Lenovo Yoga Smart Tab od O2 či výborné smartfóny Motorola moto G9 power, Xiaomi Mi 10T Lite 5G či Realme 7 5G. Vyhrať však môžete aj párty reproduktor JBL Xtreme 3, robotický vysávač iRobot Roomba Combo či ochranu proti vírusom od ESET-u.

Pozrite si nominované produkty Mobil roka 2020 powered by O2 v kategórii Bluetooth reproduktor roka 2020:

Bang & Olufsen Beolit 20

ZDROJ | Bang & Olufsen

Unikátny dizajn, ktorý sa osvedčí, kdekoľvek položíte Bang & Olufsen Beolit 20. Zvuk sa šíri do priestoru všetkými smermi, takže nezáleží na tom, ako ho v miestnosti umiestnite. Využíva zvukový systém True360. Ponúka bezdrôtové nabíjanie, kodek AAC a na jedno nabitie vydrží hrať až 8 hodín.

Harman Kardon Aura Studio 3

ZDROJ | Harman Kardon

Unikátny dizajn, ktorý očarí každého. Aura Studio 3 poskytuje ten najlepší zážitok z 360° zvuku. Silný basový zvuk sa rozplynie po miestnosti a vy si vychutnáte netradičný zážitok. Pozrite sa dovnútra reproduktora, ako vyzerá zvuk. S vnútorným osvetlením je večerný zážitok ešte krajší. Bluetooth reproduktor, ktorý si návšteva určite všimne.

IKEA Symfonisk

ZDROJ | IKEA

Nočná lampa alebo reproduktor. IKEA na to ide inak a ponúka reproduktor v nábytkovom dizajne. Koncept, na ktorý si nikto iný netrúfol. Rozsvieťte aj vy svoj zvuk prostredníctvom tohto doplnku. Dostanete ovládanie cez aplikáciu, pripojenie cez Wi-Fi a kompatibilitu s mnohými hudobnými službami. Chcete viac zvuku? Spárujte dve lampy do seba a získate stereo systém.

Pozrite siVyskúšali sme reproduktory IKEA SYMFONISK so systémom Sonos

JBL Xtreme 3

ZDROJ | JBL

Extrémny zvuk s extrémnou odolnosťou. Reproduktor, ktorý si dáte do obývačky, telocvične alebo ku bazénu. Prežije všetko, od prachu až po ponorenie do vody. Podeľte sa s hudbou a pripojte si dva smartfóny zároveň. S funkciou PartyBoost spojíte dva reproduktory zároveň.

Marshall Emberton

ZDROJ | Marshall

Hudobná legenda v dizajne jej vlastnom. Kompaktný reproduktor Marshall Emberton so schopnosťou šíriť zvuk do celého priestoru naraz. Technológia 360° zvuku funguje, nech už reproduktor umiestnite kdekoľvek. Na ovládanie používa špeciálny smerový kĺb, čo mu dáva nový rozmer ovládania hudby. A k tomu všetkému ešte prežije pád do vody.

Sony SRS-XB43

ZDROJ | Sony

Super silný zvuk z malého tela. Vychutnajte si dynamický Extra Bass zvuk a vstavaný 2-pásmový systém reproduktorov. Nezľakne sa ani ponorenia do vody. Tú správnu párty rozprúdite aj vďaka stroboskopickým efektov a pokročilému svetelnému systému prispôsobiteľnému cez aplikáciu. Výdrž batérie je až 24 hodín.

Ultimate Ears Hyperboom

ZDROJ | Ultimate

Silný kaliber na vašu párty. Dynamický zvuk a extrémne basy z neho robia ideálny reproduktor, keď potrebujete silný zvuk. S adaptívnym ekvalizérom ho vyladíte na rockovú scénu aj klavírny sprievod. Ideálny nielen na oslavy, ale aj ako hlavný zvukový systém do vašej obývačky.

Xiaomi Mi AI Speaker

ZDROJ | Xiaomi

Multimediálny reproduktor s digitálnym asistentom od Googlu. Univerzálna vec do domácnosti na reprodukciu silného zvuku. To všetko pri kompaktných rozmeroch. Podporuje hlasové ovládanie aj technológiu Chromecast.

Pozrite siHľadáme výhodný mobil roka 2020

Pomoc najslabším

Hlasovať v ankete Mobil roka 2020 powered by O2 sa oplatí. Za každý hlas pošleme, rovnako ako minulý rok, peknému banskobystrickému projektu Neónka päť centov. Keď vás bude desaťtisíc, darujeme detským pacientom so závažnými ochoreniami elektroniku v hodnote 500 eur, ak dvadsaťtisíc, darujeme občianskemu združeniu Neónka v Banskej Bystrici veci v hodnote 1000 eur. Tak neváhajte do našej ankety zapojiť aj vašich známych a kamarátov.

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk.

ZdrojMobil roka 2020 powered by O2

Komentáre k článku