Filmové a seriálové pecky, ktoré prídu už čoskoro

ZDROJ | Netflix

Comic Con patrí medzi najväčšie udalosti roka, a to hlavne pre fanúšikov sci-fi či animákov. Tento rok nebol výnimkou a tešiť sa môžeme na ďalšie pecky, či už vo svete filmov alebo seriálov.

Medzi 19.-22.7. 2018 sa v San Diegu koná udalosť, na ktorej sa zúčastňujú vyznávači filmovej a seriálovej kineinematografie, ktorá sa venuje sci-fi či animovanej tvorbe. Tento rok sme sa síce nedočkali veľkých mien ako Marvel či HBO, no o kvalitné tituly nebude núdza.

Arrow

Seriál Arrow pojednáva o rozmaznanom miliardárovi Oliverovi Queenovi, ktorý sa stal nezvestným pri plavbe na jachte. O päť rokov sa vracia odhodlaný očistiť svoje mesto od všetkého zlého. Kultovka od DC mala doteraz šesť sérií, na Comic Con bol predstavený trailer tej siedmej. Prvú epizódu budete môcť vidieť už 15. októbra.

https://youtu.be/D5J9h0HPklE

Aquaman

Pokračujeme ďalším počinom od štúdia DC. Aquaman nie je úplne novou postavou a stretli sme sa s ním už niekoľkokrát. Teraz mu bude venovaný samostatný film, ktorý príde na plátna 21. decembra.

https://youtu.be/WDkg3h8PCVU

Better Call Saul

Ak poznáte seriál Breaking Bad, pravdepodobne vám niečo hovorí aj Better Call Saul. Už štvrtá séria právnika, ktorý začínal ako vedľajšia postava v seriáli o varení pervitínu sa dočká premiéry 6. augusta.

https://youtu.be/xZYCcZ3gGEU

Black Lightning

Pomerne nový seriál o ďalšom superhrdinovi, za ktorým znova stojí DC. Prvá epizóda bola streamovaná len na začiatku tohto roka, no pre fanúšikov máme dobrú správu v podobe už druhej sezóny. Pokračovanie príde už 9. októbra.

https://youtu.be/qY1So7fYFsE

DC’s Legends Of Tomorrow

Sága zameraná na cestovanie v čase pokračuje už štvrtou sériou. Na obrazovky sa seriál dostane 22. októbra ešte v tomto roku.

https://youtu.be/AlhDrM6ANwA

Deadly Class

Úplne nový seriál, ktorý čerpá predlohu z komiksov totožného názvu. Dej je zasadený do 80-tych rokov minulého storočia, hlavným protagonistom je tínedžer, ktorý sa učí umeniu zabíjania na tajnej univerzite. Premiéra príde v budúcom roku.

https://youtu.be/HqxY54wxJNQ

Disenchantment

Animovaný seriál, ktorý by mohol stáť za to. Za jeho zrodom totiž stojí Matt Groening, ktorý má prsty aj v Simpsonovcoch či Futurame. Narozdiel od spomínaných seriálov však majú jednotlivé časti Disenchantment  na seba nadväzovať. Novinka príde už 17. augusta na službu Netflix.

https://youtu.be/Gp_RnJcb8Ig

Doctor Who

Kultová záležitosť, ktorá sa natáča už viac ako 40 rokov. Ešte síce nevieme, kedy sa 11. séria dostane na obrazovky BBC, no doktorom bude v tomto prípade žena, Jodie Whittaker.

https://youtu.be/w7R7cBHsrZ0

Dragon Ball Super: Broly

Pôvodom japonský animovaný seriál, ktorý sa podobá na ságu Pokémon. Tentokrát ale dostane aj filmové prevedenie. Do kín príde v januári budúceho roka.

https://youtu.be/4uD0y5FJKv8

Fantastic Beasts: Crimes of Grindelwald

Fanúšikovia Harryho Pottera pravdepodobne vedia, čo môžu čakať. Film natočený v spolupráci s autorkou J. K. Rowling je už druhým pokračovaním svojho druhu.

https://youtu.be/vvFybpmyB9E

Fear the Walking Dead

Apokalyptický tiutl The Walking Dead je populárny hlavne medzi mladšou generáciou, Fear the Walking Dead vysvetľuje, ako celá vzbura zombíkov vznikla. Nových častí sa dočkáme 12. augusta.

https://youtu.be/ZuZY9N12_XI

Glass

Film Glass bude niečo hovoriť hlavne tým, čo videli aj predošlé časti trilógie, Unbreakable a Split. Tešiť sa tak môžeme znova na fantastické herecké výkony a psychologickú drámu.

https://youtu.be/aBL6COBGjCA

Godzilla: King of the Monsters

Dojná krava štúdia Warner Bros by sa tentokrát mala dočkať okrem Godzilly aj ďalších príšer. Nechajme sa teda prekvapiť, čo si pre nás tentokrát režiséri pripravili.

https://youtu.be/wVDtmouV9kM

Impulse

Ak ešte nie ste nasýtený superhrdinami, v hlavnej roli Impulse hrá dievča, ktoré má schopnosť teleportácie. Seriál je očividne úspešný, lebo sa dočkal aj pokračovania v podobe druhej sezóny.

https://youtu.be/sbxuUoqnL3Y

Iron Fist

Už 7. septembra sa fanúšikovia Iron Fist dočkajú druhej série tohto seriálu, ktorý pojednáva o mužovi so záhadnými bojovými schopnosťami. Kritici namietali, že v prvej sérii sme sa veľa súbojov nedočkali, tá druhá by to mala zmeniť.

https://youtu.be/rmNMs_GoxAM

Legacies

Ďalší seriál, ktorý tentokrát nadväzuje na Upírske denníky. Debut zažije 25. októbra.

https://youtu.be/hjPP8IcUIFo

Mayans MC

Sons of Anarchy sa zameriava na inú cieľovú skupinu a inak to nebude ani v prípade Mayans MC. Nový seriál sa dočká úplného debutu ešte v tomto roku.

https://youtu.be/TwwjVUyMQ90

Nightflyers

Autor Games of Thrones, George R. R. Martin sa venoval aj téme sci-fi. Nightflyers bude seriál, ktorý bude čerpať inšpiráciu z jedného z jeho diel.

https://youtu.be/qP_0klEbC7w

Origin

Ak vás príbeh Doctor Who neoslovil, možno pre vás bude vhodnejší Origin. Ten financuje sám YouTube, ktorý ho bude ponúkať svojim predplatiteľom. Hlavnou témou bude tiež cestovanie vesmírom.

https://youtu.be/0Ma5cKKsZIY

Rise Of The Teenage Mutant Ninja Turtles

Jeden z mála počinov, ktorý bude vhodný aj pre detské publikum. Rise Of The Teenage Mutant Ninja Turtles je animovaný seriál, ktorý opisuje začiatky Ninja Korytnačiek.

https://youtu.be/B-lAK_UAPWg

Shazam

Superhrdina Shazam, ktorého vytvorili DC a Warner Bros bude vedieť lietať a disponovať samozrejme veľkou silou. Trailer je vydarený, uvidíme, ako na tom bude film.

https://youtu.be/go6GEIrcvFY

Star Trek: Discovery 2

Na začiatku roka 2019 bude debutovať druhá séria Star Trek: Discovery 2, za ktorou stojí Netflix. Okrem iného sa dočkáme aj Spocka.

https://youtu.be/09Cd7NKKvDc

Star Wars: The Clone Wars

Fanúšikov ságy Star Wars prekvapilo oznámenie, že The Clone Wars sa dočkajú pokračovania. To začne tam, kde dejová línia skončila v roku 2013.

https://youtu.be/elKRnd3yJW8

Steven Universe: The Movie

Film, o ktorom síce zatiaľ nevieme, no o to viac sa od neho očakáva. Prísť má už čoskoro na Cartoon Network.

https://youtu.be/oxGOseZ_tVo

Supergirl

Akoby už nebolo dosť superhrdinov, ktorí majú nadprirodzené sily. Jedinou zmenou bude, že Supergirl je, ako už názov naznačuje, ženské pohlavie. Tretia séria príde v októbri.

https://youtu.be/vzaW7p0rZis

Titans

DC nie je len o Batmanovi či Supermanovi. Dokázať to chce aj seriál Titans, ktorý sleduje životy menej dôležitých hrdinov, o ktorých sa stará Robin.

https://youtu.be/RjxIhEUAdxo

The Dragon Prince

Animovaná rozprávka, ktorá sa dostane na Netflix 14. septembra.

https://youtu.be/p4iSkMdZTss

The Flash

Superrýchly protagonista sa vráti na televízne obrazovky v októbri tohto roka.

https://youtu.be/JdtCQXH3Vys

The Gifted

Seriál, ktorý čerpá inšpiráciu z X-Mena sa bude snažiť zaujať mutantmi, a to už v septembri tohto roka.

https://youtu.be/T8HZ_aEsClY

The Orville

Americký komediálny seriál, ktorý je zasadený do budúcnosti na vesmírnu loď. Druhej série sa dočkáme 30. decembra.

https://youtu.be/lavy7qZ1aoo

The Purge

Zaujímavá myšlienka Očisty prišla do kín pred pár rokmi, teraz bude na televíznych obrazovkách aj seriál s touto tematikou.

https://youtu.be/gY4JFEXGUGY

Walking Dead

Ak ste si mysleli, že populárny apokalyptický seriál Walking Dead spomenutý na Comic Con nebol, potešíme vás. Deviata séria sa začne vysielať už 7. októbra.

https://youtu.be/tVlwj05R9Jo

Komentáre k článku