ČO vyhralo ocenenia GSMA na Mobile World Congress 2013 v Barcelone?

Na kongrese Mobile World Congress sa každoročne udeľujú i ocenenia asociácie GSMA (GSM Association). Čo, resp. aké zariadenia a aplikácie si získali porotcov tento rok? Pozrite si najzaujímavejšie ocenenia, kompletný zoznam víťazov nájdete na webstránke GSMA.

 

PREČÍTAJTE SI: MWC 2013 | Pozrite sa na top produkty výstavy na live videách!

 

MWC 2013

 

Najlepšie spotrebiteľské zariadenie s mobilnými funkciami   

Samsung GALAXY Camera

Porota sa o GALAXY Camere vyjadrila takto: Kým ostatní výrobcovia fotoaparátov si pchajú svoje hlavy do piesku pred hrozbou, ktorú predstavujú smartfóny, tento výrobca chytil býka za oba rohy a vytvoril inovatívny produkt, ktorý dal druhý život kompaktným fotoaparátom.

 

Najlepšia mobilná aplikácia pre spotrebiteľov

Facebook

 

Najlepšia mobilná aplikácia pre biznis

Evernote

 

Voľba poroty – Celkovo najlepšia aplikácia

Waze

Komentár poroty: Táto dynamická navigačná aplikácia zaškrtáva všetky kolonky – úžasné používateľské rozhranie, komunitné získavanie dát, šetrenie času, šetrenie peňazí, šetrenie paliva – špecialitka ako využiť potenciál mobilných zariadení.

 

Najlepší smartfón

Samsung GALAXY S3

Komentár poroty: Vďaka jeho schopnosti dodávania na viacerých trhoch, preukázaného globálneho prijatie a popredných funkcií ako Pop-up video, Smart Stay displej a NFC. To je úspešný príbeh Androidu.

 

Najlepšie vybavený alebo entry level telefón

Nokia Asha 305

Komentár poroty: Toto ocenenie uznáva dôležitosť týchto typov zariadení na celosvetovom trhu. Nokia Asha 305 poskytuje najlepšiu používateľskú skúsenosť z dostupného dual-SIM dotykového telefónu aj napriek tlaku zo strany lacných smartfónov.

 

Výrobca roka

Samsung

Komentár poroty: Totálny víťaz. Skvelý rok pre Samsung pokračuje v budovaní masívneho globálneho biznisu v celej jeho šírke záberu.

 Samsung logo

 

Najlepší mobilný tablet

Nexus 7

Komentár poroty: Tento tablet priniesol dôveryhodnosť a masový predaj do kategórie 7-palcových tabletov a je dokonalou kombináciou výkonu a prenosnosti. Úžasne všestranný .

 

Kompletný zoznam víťazov nájdete na webstránke GSMA.

 

Zdroj: GSM Association

Komentáre k článku